Quote Originally Posted by Djalac View Post
Aaa ja vidim nesto mi se ne poklapa. Izgleda se vise isplati da se pripaid uzme 0_o
Sprdnja.
A moze i ovo isto da se uzme bez ugovora,ovo sto sam ja okacio,ali skuplje,a manje gb :/

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Nista ispod 100GB ne bi ni gledao...

Uglavnom mi je taman... nekad mi ostane 20-30%, nekad pred kraj moram malo da se 'stisnem' sa kvalitetom na YT i sl. ali nista strasno...

Evo sjutra istice a imam jos 20GB tako da ce i ovaj mjesec da mi ostane skoro 20% neiskorisceno sto je ok rezerva.

Ako mtel ima ovo, uzimam ga sjutra.. ako ne onda nastavljam sa Telenor-om dok ne pronadjem nesto bolje...


P.S. Citajuci sad ovu raspravu oko signala i antena... nije meni signal los (pokrivenost je odlicna, centar grada) nego domet WiFi signala koji taj raspali modem salje je nikakav i njemu je domet katastrofalan.