Ovjerih i ja bacon-burger, cheese-burger, milk-šejk od jagode i mislio sam da si permutova nešto ali ladno 4 palačinke sa kremom i plazmom za 1.20 EUR - sve ukupno 5.70 EUR.
Bješe perfektno, upakovano extra, samo da nastave tako, nema preko trenutno za taj tip hrane!
Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
Probah. Odlican cezar sendvic, odlicne palacinke, dzabaluk sve.
Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Dobar snack, odlican burger, bas mi se svidio. Dobar je i sendvic bio, pica onako....
Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
Ako nekog nanese put u Split, ima preporuku da svrati u Bokamorru. Nalazi se odma na rivi i prave napolitanske pizze. Tvrdim da ne postoji bolje tijesto na svijetInače su skupe, da me ne bi neko psovao posle (13€ i 12€ ove dvije sa fotke), ali vrijedi probat definitivno.
![]()
Cezar Tortilja u Snack i nije neka da znate..
O.s drug rece da je rizoto dobar
Sendvic gazi..
Moram probat Cezar salatu ili neku pastu..
Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Ćevapi u Bufalo na Trg Božane Vučinić nisu neki, ili je do majstora ili su sve iskvarili. Zadnji put sam jeo kod njih na Zabjelo prije možda 2 mjeseca. Sad su bili neki premeki(meso je kao tijesto), puni crvena paprike itd.
Ni Snack tortilja nije neka, tj. nikakva - da apsolviramo tortilje su za izbjegavanje.
Ali zato burgeri kidaju, opet naručih bacon-burger i bješe fantastičan...
Da pomenem i "Desetku", naručih rebarca ladno mi doniješe kuvana rebra - identična ona koja idu npr. u raštan i pasulj, nisam moga' da vjerujem, puna loja i kostiju. Poslaše mi palačinke i Tiramisu u znak izvinjenja i poruku da oni drugačija rebra ne spremaju, pakao, svaka čast onome ko ih može ovako jesti...
Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
U Bufalo je dobra gurmanska, leskovacka i nerealni titogradski/zabjelski/zagoricki sendvic u zavisnosti u koji ste Bufalo, savrsenstvo. Ee da, cuh i da je prasece pecenje dobro...
Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
Penjece dolje na trg je top,dje kruna bila.
Cevapi slabi (zabjelo)
Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
AND1 stvarno preloše jbt, pakleno loš Engleski doručak, sve bješe ledno, tj. podgrijano. A žali Bože finog ambijenta, meračina je $es u ono zelenilo ali džaba kad im hrana boba ne valja... (ne kafenišem po lokala...)
Je li ko jeo u koali?
Sendvic sa piletinom u gorgonzoli u Ulix - brutalno savrsenstvo. Ko voli ovu kombinaciju, top. Cak mi je slasnije pojesti taj sendvic nego naruciti piletinu sa gorgonzolom kod njih.
Bih juče oko 16h do BigBurgera, katanac na vrata.
Rade li više?
Ne rade, nisu ni 3 mjeseca svezali, kakvi su to šampioni. Ruku na srce, jedino im je taj Big Burger valjao, ostalo što sam probao je bila srednja žalost (pileći batak, gurmanska i ćevapi).
Sausage House u Ul. Slobode. Toboš 4 vrste kobsica oval, ukus isti. U svakom slučaju srednja žalost, nije sad preloše ali nikako da se vratim opet tamo...
Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
Last edited by BiTrAtE; 09-05-19 at 11:29.
Ako ne kaže "teleće ljute u Pivnicu", sjeci me![]()
Znas OK su ti u mehanizam tri od cetiri vrste su mj bile ukusne. 8 eura za dvoje. Ove teleće ljute su super iz sahovica...
Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)
Bookmarks