Page 321 of 1029 FirstFirst ... 221271311317318319320321322323324325331371421821 ... LastLast
Results 8,001 to 8,025 of 25713

Thread: Mjesta gdje se dobro jede

  1. #8001
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,335
    Thanks Thanks Given 
    6,181
    Thanks Thanks Received 
    13,685
    Thanked in
    5,182 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djalac View Post
    Ovjerih sad snack food kod ekonomske.
    Sendvic cezar odlican,ko zna kakav je u kvart na stari bio to je to. Uzeh pomfrit i coca colu 2.90e svee ukupno.Mozete samo sendvic 1.90
    opletoh za 1.20e 4palacinke prosipanje..
    p.s saznah da ova "kuvarica " radi takodje i u Bonelu


    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
    Ovjerih i ja bacon-burger, cheese-burger, milk-šejk od jagode i mislio sam da si permutova nešto ali ladno 4 palačinke sa kremom i plazmom za 1.20 EUR - sve ukupno 5.70 EUR.

    Bješe perfektno, upakovano extra, samo da nastave tako, nema preko trenutno za taj tip hrane!

    Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk

  2. #8002
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    6,385
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    2,093
    Thanked in
    779 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Ovjerih i ja bacon-burger, cheese-burger, milk-šejk od jagode i mislio sam da si permutova nešto ali ladno 4 palačinke sa kremom i plazmom za 1.20 EUR - sve ukupno 5.70 EUR.

    Bješe perfektno, upakovano extra, samo da nastave tako, nema preko trenutno za taj tip hrane!

    Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
    Dje je to tacno?

  3. #8003
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,339
    Thanks Thanks Given 
    913
    Thanks Thanks Received 
    566
    Thanked in
    321 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djed_Djuro View Post
    Dje je to tacno?
    Preko puta ekonomske skole.Dje je onaj kafic Stock .

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  4. #8004
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    6,385
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    2,093
    Thanked in
    779 Posts

    Default

    Probah. Odlican cezar sendvic, odlicne palacinke, dzabaluk sve.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

  5. #8005
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,804
    Thanks Thanks Given 
    590
    Thanks Thanks Received 
    577
    Thanked in
    324 Posts

    Default

    Dobar snack, odlican burger, bas mi se svidio. Dobar je i sendvic bio, pica onako....

    Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk

  6. #8006
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,496
    Thanks Thanks Given 
    211
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Ako nekog nanese put u Split, ima preporuku da svrati u Bokamorru. Nalazi se odma na rivi i prave napolitanske pizze. Tvrdim da ne postoji bolje tijesto na svijet Inače su skupe, da me ne bi neko psovao posle (13€ i 12€ ove dvije sa fotke), ali vrijedi probat definitivno.



  7. #8007
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,339
    Thanks Thanks Given 
    913
    Thanks Thanks Received 
    566
    Thanked in
    321 Posts

    Default

    Cezar Tortilja u Snack i nije neka da znate..
    O.s drug rece da je rizoto dobar
    Sendvic gazi..
    Moram probat Cezar salatu ili neku pastu..

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  8. #8008
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    Ćevapi u Bufalo na Trg Božane Vučinić nisu neki, ili je do majstora ili su sve iskvarili. Zadnji put sam jeo kod njih na Zabjelo prije možda 2 mjeseca. Sad su bili neki premeki(meso je kao tijesto), puni crvena paprike itd.

  9. #8009
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,335
    Thanks Thanks Given 
    6,181
    Thanks Thanks Received 
    13,685
    Thanked in
    5,182 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djalac View Post
    Cezar Tortilja u Snack i nije neka da znate..
    O.s drug rece da je rizoto dobar
    Sendvic gazi..
    Moram probat Cezar salatu ili neku pastu..

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
    Ni Snack tortilja nije neka, tj. nikakva - da apsolviramo tortilje su za izbjegavanje.

    Ali zato burgeri kidaju, opet naručih bacon-burger i bješe fantastičan...


    Da pomenem i "Desetku", naručih rebarca ladno mi doniješe kuvana rebra - identična ona koja idu npr. u raštan i pasulj, nisam moga' da vjerujem, puna loja i kostiju. Poslaše mi palačinke i Tiramisu u znak izvinjenja i poruku da oni drugačija rebra ne spremaju, pakao, svaka čast onome ko ih može ovako jesti...

    Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk

  10. #8010
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,902
    Thanks Thanks Given 
    4,208
    Thanks Thanks Received 
    3,258
    Thanked in
    1,405 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lackie View Post
    Ako nekog nanese put u Split, ima preporuku da svrati u Bokamorru. Nalazi se odma na rivi i prave napolitanske pizze. Tvrdim da ne postoji bolje tijesto na svijet Inače su skupe, da me ne bi neko psovao posle (13€ i 12€ ove dvije sa fotke), ali vrijedi probat definitivno.


    Postujem dobro tijesto ali tu cijenu moze opravdati jedino ako ove pizze i aju i trecu dimenziju, tj debljinu...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  11. #8011
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,319
    Thanks Thanks Given 
    5,881
    Thanks Thanks Received 
    7,608
    Thanked in
    3,046 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    Ćevapi u Bufalo na Trg Božane Vučinić nisu neki, ili je do majstora ili su sve iskvarili. Zadnji put sam jeo kod njih na Zabjelo prije možda 2 mjeseca. Sad su bili neki premeki(meso je kao tijesto), puni crvena paprike itd.
    E pa tako ti I treba kad pored cevabdzinice Kvalitet kod Suca Grude, na istoj lokaciji, ides u Buffalo....

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  12. #8012
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,335
    Thanks Thanks Given 
    6,181
    Thanks Thanks Received 
    13,685
    Thanked in
    5,182 Posts

    Default

    U Bufalo je dobra gurmanska, leskovacka i nerealni titogradski/zabjelski/zagoricki sendvic u zavisnosti u koji ste Bufalo, savrsenstvo. Ee da, cuh i da je prasece pecenje dobro...

    Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk

  13. #8013
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    E pa tako ti I treba kad pored cevabdzinice Kvalitet kod Suca Grude, na istoj lokaciji, ides u Buffalo....

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Uzimao sam odavno na Zabjelu, vazda dobro bilo. Al izgleda standardna naša priča, kad krene posao gledaj da to us***š prodavanjem jeftine sirovine.

  14. #8014
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,339
    Thanks Thanks Given 
    913
    Thanks Thanks Received 
    566
    Thanked in
    321 Posts

    Default

    Penjece dolje na trg je top,dje kruna bila.
    Cevapi slabi (zabjelo)

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  15. #8015
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,335
    Thanks Thanks Given 
    6,181
    Thanks Thanks Received 
    13,685
    Thanked in
    5,182 Posts

    Default

    AND1 stvarno preloše jbt, pakleno loš Engleski doručak, sve bješe ledno, tj. podgrijano. A žali Bože finog ambijenta, meračina je $es u ono zelenilo ali džaba kad im hrana boba ne valja... (ne kafenišem po lokala... )

  16. #8016
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    926
    Thanks Thanks Given 
    461
    Thanks Thanks Received 
    228
    Thanked in
    128 Posts

    Default

    Je li ko jeo u koali?

  17. #8017
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    6,385
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    2,093
    Thanked in
    779 Posts

    Default

    Sendvic sa piletinom u gorgonzoli u Ulix - brutalno savrsenstvo. Ko voli ovu kombinaciju, top. Cak mi je slasnije pojesti taj sendvic nego naruciti piletinu sa gorgonzolom kod njih.

  18. #8018
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,326
    Thanks Thanks Given 
    366
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Bih juče oko 16h do BigBurgera, katanac na vrata.
    Rade li više?

  19. #8019
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,335
    Thanks Thanks Given 
    6,181
    Thanks Thanks Received 
    13,685
    Thanked in
    5,182 Posts

    Default

    Ne rade, nisu ni 3 mjeseca svezali, kakvi su to šampioni. Ruku na srce, jedino im je taj Big Burger valjao, ostalo što sam probao je bila srednja žalost (pileći batak, gurmanska i ćevapi).

  20. #8020
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,335
    Thanks Thanks Given 
    6,181
    Thanks Thanks Received 
    13,685
    Thanked in
    5,182 Posts

    Default

    Sausage House u Ul. Slobode. Toboš 4 vrste kobsica oval, ukus isti. U svakom slučaju srednja žalost, nije sad preloše ali nikako da se vratim opet tamo...




    Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
    Last edited by BiTrAtE; 09-05-19 at 11:29.

  21. #8021
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Budva, Podgorica
    Posts
    2,382
    Thanks Thanks Given 
    320
    Thanks Thanks Received 
    89
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Sausage House u Ul. Slobode. Toboš 4 vrste kobsica oval, ukus isti. U svakom slučaju srednja žalost, nije sad preloše ali nikako da se vratim opet tamo...




    Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
    @BiTrATE Da li moze preporuka za dobre kobasice u Pg?

    Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

  22. #8022
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    952
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Ako ne kaže "teleće ljute u Pivnicu", sjeci me

  23. #8023
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Budva, Podgorica
    Posts
    2,382
    Thanks Thanks Given 
    320
    Thanks Thanks Received 
    89
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Clubbin' View Post
    Ako ne kaže "teleće ljute u Pivnicu", sjeci me
    Bio sam sa jednim drugom u kobajagi,nismo zadovoljni otisli 20 eura za dvoje. Nista specijalno.

    Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

  24. #8024
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,804
    Thanks Thanks Given 
    590
    Thanks Thanks Received 
    577
    Thanked in
    324 Posts

    Default

    Znas OK su ti u mehanizam tri od cetiri vrste su mj bile ukusne. 8 eura za dvoje. Ove teleće ljute su super iz sahovica...

    Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk

  25. #8025
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,335
    Thanks Thanks Given 
    6,181
    Thanks Thanks Received 
    13,685
    Thanked in
    5,182 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pozitiva View Post
    Bio sam sa jednim drugom u kobajagi,nismo zadovoljni otisli 20 eura za dvoje. Nista specijalno.

    Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
    Gradska Pivnica na Stari/Konik, dimljene teleće ljute...

    Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk

Page 321 of 1029 FirstFirst ... 221271311317318319320321322323324325331371421821 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 11 users browsing this thread. (0 members and 11 guests)

Similar Threads

  1. Sad mi se jede... ☹
    By starwalker in forum Gastronomija
    Replies: 8686
    Last Post: Yesterday, 12:33
  2. Mijenjam Mjesta u novom domu za mjesta u prvoj fazi
    By marko_pg** in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 11-10-13, 09:33
  3. Jede mi se slatko...
    By Glenn_Q in forum Gastronomija
    Replies: 67
    Last Post: 21-05-12, 00:11
  4. Jede po sahranama
    By somewhere-else in forum Sve i svašta
    Replies: 24
    Last Post: 05-06-10, 20:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •