U Bufalo je dobra gurmanska, leskovacka i nerealni titogradski/zabjelski/zagoricki sendvic u zavisnosti u koji ste Bufalo, savrsenstvo. Ee da, cuh i da je prasece pecenje dobro...
Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
U Bufalo je dobra gurmanska, leskovacka i nerealni titogradski/zabjelski/zagoricki sendvic u zavisnosti u koji ste Bufalo, savrsenstvo. Ee da, cuh i da je prasece pecenje dobro...
Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
There are currently 14 users browsing this thread. (1 members and 13 guests)
Bookmarks