U Bufalo je dobra gurmanska, leskovacka i nerealni titogradski/zabjelski/zagoricki sendvic u zavisnosti u koji ste Bufalo, savrsenstvo. Ee da, cuh i da je prasece pecenje dobro...

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk