Nema nista. Policija je totalno mrtva i nezainteresovana.
Nacicu ih ja...stalno sam u pokretu.
Prije 23m je pisao, znači živ je... Možda su mu momci iz micre ipak rekli da bježi sa topica
Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Nema nista. Policija je totalno mrtva i nezainteresovana.
Nacicu ih ja...stalno sam u pokretu.
Prema tome, šta da ti kažem?
cuvaj se brat,ko zna ko su,da oni ne uzvrate muski
Zna li ko sto ?
Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Siguran sam da Audi nije regan/osiguran.
Prema tome, šta da ti kažem?
Imadoh i ja slicnu situaciju ljetos, neki mangupi prolaze autom pored mene i djevojke, otvaraju prozor nesto se deru, pljuje jedan na 2 metra od nas i baca cigar prema nama, pijani bili ali nebitno, zapamtim auto i tablice, i gledao sam to auto sigurno 10x po gradu, znam i ko ga vozi, slucajno setah prije mozda 15ak dana, auto parkirano u mraku, nidje nikog... :bart::bart::bart:
I? Jesi li ga zapalio?
Prema tome, šta da ti kažem?
Ako se nisi ispisao unutra makar... ne znam
Stay salty.
To ti vjerujem, vazda je bilo tako.
Prema tome, šta da ti kažem?
Kakvi ste teroristi
sudar dvije lamine...
Istetovirao ga kljucem. Ali od tockova
Stay salty.
:hammer::dring:![]()
kakve reflekse ima ovaj sa zutim meganom(gornja kamera)
"Kroz iglene uši"
Last edited by Laz; 11-03-19 at 00:02.
FOTO: Primorske novine
U udesu koji se danas dogodio iznad Jaza, povrijeđene su tri osobe, saopšteno je CdM-u iz OKC-a Uprave policije.
Do udesa je došlo kada je golf 2 kojim je, kako prenose Primorske novine, upravljao maloljetnik, udario u kamion.
U golfu su se nalazile jos dvije maloljetne osobe.
![]()
Otpisi ga.
Prema tome, šta da ti kažem?
ovo u Kotoru zna li se ime ovoga sto je vozio?zasto se ne objave imena.prica se da je vozio mali od 17.godina.
vozac ovog bijelog auta je ostavio druga ispred kuce u Radanovicima i kad je krenuo da se ukljuci na magistralu u njega se zakucao Range Rover koji se kretao ogromnom brzinom iz pravca kotora prema budvi...ne znam tacne detalje ali izgleda da je vozac dzipa bio maloljetni momak..sin nekog policajca..naravno nije imao vozacku dozvolu i vec je ranije imao slican udes gdje je zamalo ubio jednog momka..ovo je sve nezvanicno..ne znam tacne detalje
u svakom slucaju velika tragedija
Ako je nezvanično kako zaključi "naravno nije imao vozačku dozvolu" ?
Sjećate se one priče večine forumaša da se ne smiju prikazivati šokantne fotografije u novinama. DA JE TAJ ŠTO JE POGINUO VIDIO NEKU GROZNU SLIKU, 4 PUTA BI PROVJERIO PRIJE UKLJUČIVANJA NA MAGISTRALU
U svakom slučaju da je tako kako kažeš i da sam na mjesto nesretnog oca tog poginulog momka taj vozač Rovera ne bi bio 3 mjeseca stariji
Last edited by Rakun; 14-03-19 at 15:51.
"Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi
Rakune, moraš li vazda kontru udarat, for the sake of kontra?
Eno, napisao je covjek da je maloljetno lice upravljalo, naravno da nema vozacku.
Isto tako, da je vozac vidio par slika, 7 puta bi razmislio da ga istiska kroz "grad".
Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
Stay salty.
There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)
Bookmarks