Page 23 of 146 FirstFirst ... 131920212223242526273373123 ... LastLast
Results 551 to 575 of 3642

Thread: DK Leaks

  1. #551
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    232
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    51
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Mene najviše čudi od demokrata, uz par stidljivih reagovanja - ništa.

  2. #552
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    461
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Nije nego im u scenariju ne pise da su opozicija

  3. #553
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,834
    Thanks Thanks Given 
    846
    Thanks Thanks Received 
    1,648
    Thanked in
    845 Posts

    Default

    Jos uvijek nista iz EU i Vasingtona. Sprdnja. Da je neki rezim koji nije njima po volji, a afera sa sve snimkom koverte itd, pa sad bi vec 10 hiljada bilo na ulice, uz sve najzescu zapadnjacku propagandu za bolje sjutra. Da se covjeku smuci..


  4. #554
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,302
    Thanks Thanks Given 
    1,382
    Thanks Thanks Received 
    1,829
    Thanked in
    843 Posts

    Default

    Novi video DiKeja o upadu murije u A1. Nista posebno reklo bi se, a onda pitanje ko je ubio Duleta iz Dana. Ajde, rekoh sebi, vjerovatno igra na kartu presije nad novinarima, kad prc - ko je pucao u O. Lakic je bilo sljedece pitanje.. Au, deep throat.
    Da li lovi u mutnom ili i o tome zna nesto...
    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Those about to rock, we salute you!

  5. #555
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,765
    Thanks Thanks Given 
    4,402
    Thanks Thanks Received 
    4,690
    Thanked in
    2,287 Posts

    Default

    DK sad i vremena da bude rep producent, ka Suge Knight...gangster rap. E pa ljudi moji.

    Ceka se U.S. Embassay in the TGD da bekne. Oce li, ne znamo.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  6. #556
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,377
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Jos uvijek nista iz EU i Vasingtona. Sprdnja. Da je neki rezim koji nije njima po volji, a afera sa sve snimkom koverte itd, pa sad bi vec 10 hiljada bilo na ulice, uz sve najzescu zapadnjacku propagandu za bolje sjutra. Da se covjeku smuci..
    Sve si rekao. Živimo u strahovito mučnom vremenu. Zato sam pisao da Amerika ne želi uređene i pravne države na balkanu. Oni su nas razbili, oni su napravili biračke spiskove koji nose pobjedu njihovim pulenima i to je to. Bez nekih velikih ratova i nesreća neće biti promjena u svijetu...uvijek bilo.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  7. #557
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Jos uvijek nista iz EU i Vasingtona. Sprdnja. Da je neki rezim koji nije njima po volji, a afera sa sve snimkom koverte itd, pa sad bi vec 10 hiljada bilo na ulice, uz sve najzescu zapadnjacku propagandu za bolje sjutra. Da se covjeku smuci..
    Upravo je ovo razlog vjerujem.

    Gruevski nikada ne bi pao da EU nije poslala podrsku.

    A sad svi cekaju.

    Realno ovo do sada je samo chachkanje Djukanovica.
    Dokaz da se izbori kupuju prljavim parama.

    Mora malo jace nesto da bi diktator pao. Ipak je 30 godina vlasti dug vremenski period. Alo kad je DPS preuzimao vlast SSSR je i dalje postojao a Berlinski zid jos nije pao

    hahahahahahahahhaha

    Koliko je bilo koja zemlja promijenila predsjednika, premijera, Vlada, partija a mi imamo istu garnituru. Samo trenutak razmislite o tome.

    Bush stariji
    Klinton
    Bush mladji
    Obama
    Tramp

    -

    MILO

    -

    Helmut Kol
    Gerhard shreder
    Angela Merkel

    -

    MILO

    -

    Franosa Miteran
    Zhak Shirak
    Nikolas Sarkozi
    Fransoa Oland
    Makron

    -
    MILO
    -

    Papa Jovan Pavle
    Papa Benedikt
    Papa Fransis

    Razumijete li koliko nasa "demokratija" u stvari nije demokratija i koliko nije dobro da jedan covjek kreira politiku sa jednom administracijom ?

    Mislimo li da ce preko noci pasti ?



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  8. #558
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Svi na ULICU...!! Kucnuo je cas...Gotov je ovoga puta...!!

  9. #559
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Svi na ULICU...!! Kucnuo je cas...Gotov je ovoga puta...!!
    U ovom trenutku sa trenutno dostupnim infomacijama i tisinom sa zapada, protesti bi bila najgora moguca odluka opozicije.



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  10. #560
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,112
    Thanks Thanks Given 
    559
    Thanks Thanks Received 
    436
    Thanked in
    246 Posts

    Default

    Sto Lomi ne trazi Cujketa !? Da Cujke pusti sebi na volju

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  11. #561
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Boga mi se opozicija sakrila ka zmija noge. Nesto su stetni debelo. Bice da su se i njima koverte dijelile kod debeljka na ranč. Pa se i oni znoje
    Iskreno, ovo se vise tice gradjana, svih gradjana, nego opozicije. Nije ovo neko partijsko, pa ni uskopoliticko pitanje. Nema tu sta da predvode opozicione partije, sem da pruze priliku RTCG da okvalifikuje citavu pricu kao zavjeru Vucica i Moskve.

    Ovo je tipicna situacija koja zahtijeva gradjansko reagovanje. Sistem se pokazuje kao truo vise nego sto su se i najveci pesimisti plasili... ako je narodu to prihvatljivo onda narod to i zasluzuje.

    Zapomaganje kako nece za nas posao da odradi opozicija, ili EU, ili Amerkianci, je samo jos jedan odraz naseg dokazanog gradjanskog kukavicluka.

  12. #562
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bullitt View Post
    Mene najviše čudi od demokrata, uz par stidljivih reagovanja - ništa.
    Pa standardno se preneražavaju, šta pametnije mogu da urade? Da organizuju neke proteste? Mislim da u DPS masturbiraju na to - odma bi im poslali jedno 100-150 najškrbavijih, najčupavijih četnika u prve redove, tobojke, ražanj, domaća lozina, sve u krupan kadar RTCG...i kad se procjeni da je CG viđela dovoljno "pravog lica" demokrata, onda ulaze momci s kapuljačama, bakljama, koktelima...kreće suzavc... I za 15 minuta na ulici više nema nikoga, a Bečić daje izjavu u Centru bezbjednosti, dok ispred zadihani Krapo i Momo dramatično izjavljuju da je Crna Gora na ivici rata. Zvuči poznato?

    Dakle, to im je samo kompromitacija. A da svom snagom i infrastrukturom podrže proteste koje neko drugi organizuje...ko misli da je to moguće, nije dobro procjenio Bečićev ego.

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Jos uvijek nista iz EU i Vasingtona. Sprdnja. Da je neki rezim koji nije njima po volji, a afera sa sve snimkom koverte itd, pa sad bi vec 10 hiljada bilo na ulice, uz sve najzescu zapadnjacku propagandu za bolje sjutra. Da se covjeku smuci..
    Biće. Da nadležne institucije do kraja istraže slučajeve koji ovih dana zaokupljaju medijsku scenu. Uz opasku da se dijalog može voditi samo u parlamentu.

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Sistem se pokazuje kao truo vise nego sto su se i najveci pesimisti plasili...
    Ummm...u kom smislu? Sistem je tačno onakav kakvim ga prosječan građanin zamišlja. Sad treba da smo šokirani što partije imaju crne fondove?

    I nije greška - partije. DF je 2016 redom dijelio po tablet i 50€ nedeljno SVAKOME ko je htio da botuje za njih po portalima. Pa ciljane reklame na svakoj društvenoj mreži (nimalo jeftino), na YouTube... Demokrate samo što nam iz frižidera nisu izlazile, evo i dan danas u Vijestima onaj divlji clikcbait "Pogledajte kako je jedan grad na primorju procvjetao". Svako ko se dan bavio marketingom zna da te partije moraju imati sponzora koji to može da iznese.

  13. #563
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Bogomi sam navijao za Knezevica dobro, ali sve kako vrijeme vise i vise odmice vidim da je to jedna prdnjava od co'eka. Prevario je dosta ljudi , a sad se prikazuje kao heroj. Zna on dobro sta je kupovao tim kovertama i torbama sto pominje, sve je to njemu bilo u interesu. Sad kad se pojilo zatvorilo, a pare potrosne, sad mu je krivi dio.
    Otanjao mi je sa dokazima , nista spektakularno nije izbacio bez tih 100k sto je donirao DPS-u.

  14. #564
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,616
    Thanks Thanks Given 
    188
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Ma kakvi dokazi, izbaca sve dozirano kako bi u odredjenom trenutku dobio odgovarajucu ponudu i batalio sve.
    Sve je to prdnjava staroga svata. Najlakse mu je bilo na Miga izdusit da ga eto shvate ozbiljno i to je to... Ako nista drugo ispanut ce da je politicki progonjen.
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  15. #565
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,775
    Thanks Thanks Given 
    10,990
    Thanks Thanks Received 
    2,136
    Thanked in
    1,090 Posts

    Default

    Vjerujem da ima on nekih explicitnih stvari koje bi mogao da prikaže...ali on se boji sigurna sam da da sve što ima...ako je iko pomislio da on kao zalog ima čojstvo, čudi me, jer on decenijama zajedno sa ovima čini što mu se htjelo i u odnosima prema svojim uposljenicima je pokazao sve.
    Heroj...ne vjerujem da iko može njega herojem prozvati....što nije prije stao na put malverzacijama i poazao da je heroj nego sad kad mu se izmaklo tlo ispod noga, padam ja ma ću pokušat da povučem sve za sobom.
    Meni čak ovo kako dozira objave liči na trgovinu...daje šansu da pregovaraju sa njim...baci im neki hint da oni naslute šta on sve ima i može da ima i onda čeka....možda zato danas nije objavio ono što je najavljivao?
    Sve u svemu, makar smo svi slutili što se dešava, ipak je ovo svojevrsni bum i može dovesti do nekih promjena. Viđećemo, ali koliko vidim, sjaši kurta da uzjase murta...

    Inače ne kontam potrebu naših političara i rukovodilaca raznih, jelte, da se nečasnim i nezakonitim radnjama bogate kao da nikad neće doći dan da odu sa vlasti!? I što sad?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  16. #566
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,833
    Thanks Thanks Given 
    2,304
    Thanks Thanks Received 
    3,447
    Thanked in
    1,521 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Vjerujem da ima on nekih explicitnih stvari koje bi mogao da prikaže...ali on se boji sigurna sam da da sve što ima...ako je iko pomislio da on kao zalog ima čojstvo, čudi me, jer on decenijama zajedno sa ovima čini što mu se htjelo i u odnosima prema svojim uposljenicima je pokazao sve.
    Heroj...ne vjerujem da iko može njega herojem prozvati....što nije prije stao na put malverzacijama i poazao da je heroj nego sad kad mu se izmaklo tlo ispod noga, padam ja ma ću pokušat da povučem sve za sobom.
    Meni čak ovo kako dozira objave liči na trgovinu...daje šansu da pregovaraju sa njim...baci im neki hint da oni naslute šta on sve ima i može da ima i onda čeka....možda zato danas nije objavio ono što je najavljivao?
    Sve u svemu, makar smo svi slutili što se dešava, ipak je ovo svojevrsni bum i može dovesti do nekih promjena. Viđećemo, ali koliko vidim, sjaši kurta da uzjase murta...

    Inače ne kontam potrebu naših političara i rukovodilaca raznih, jelte, da se nečasnim i nezakonitim radnjama bogate kao da nikad neće doći dan da odu sa vlasti!? I što sad?
    Sto se cojstva tice, svi se mogu preko badnjaka celivat. nece im teret bit od njega nikakav. A ovo zadnje sto si napisala...pa oni su svjesni da taj dan odlask amoze prije ili kasnije da dodje, i zato se grabi da se sklapi najvise sto se moze, jer nema druge prilike...bar ne vecini.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  17. #567
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,838
    Thanks Thanks Given 
    474
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Sve dok se prica gura u smjeru morala Duska Knezevica , ona ide krivim putem . Sustina je potpuno druga!
    Ili smo toliko glupi ili ovom bezobrazluku nema kraja

  18. #568
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Kako je Knežević imao poslovni odnos sa Pireus bankom, on se sam ponudio da pomogne u komunikaciji s odgovornim licima u njoj, da pribavi informaciju o uslovima za kredit. Nakon što je tadašnji vlasnik Capital investa Milo Đukanović dobio preciznu informaciju o mogućnostima i uslovima za podizanje kredita, a ne želeći da ni taj kratak period Kneževićev novac bude deponovan kao garancija, on je zamolio za kratkoročnu pozajmicu svoja dva prijatelja, koji su 1,5 miliona prenijeli na Kneževićev račun, o čemu postoji validna dokumentacija. Knežević je s njima sklopio ugovor, tako da je u navedenom periodu tuđim novcem, samo administrativno i tehnički, bio garant", navodi se u saopštenju.
    Opet kiks. Amaterski, reko' bih. Ispada da se "Knezevic sam ponudio" zato sto je "imao poslovni odnos sa Pireus bankom"?! Pa kome, je, pobogu, ucinio uslugu: Pireus banci ili Milu Djukanovicu? U namjeri da negiira, ovo saopstenje samo potvrdjuje ono sto je Knezevic izjavio - da je pomogao Djukanovicu da napravi "prvi milion". Neko stvarno treba da kaze Djukanovicu da bude obazriviji s izjavama i da ne govori vise nego sto treba. Ozbiljan kiks je napravio on sam na konferenciji na novinare. Kad su ga pitali u vezi s kucom, trebao je samo da kaze (ono sto je rekao) da kuca nije njegova i da se to moze provjeriti u katastru. Gotova prica. Ali, onda sasvim nepotrebno izjavi da je odista pregovarao o kupovini te kuce, cime je potvrdio Knezevicevu pricu. Onda, jos gore, kaza da valjda i on ima pravo da zivi u kuci. Stan' polako delijo! Niko i ne kaze da nemas pravo. Ali, kakvu kucu? Od, kazu, 10 miliona. Neka je pola od toga, mnogo je. Jednostavno, nije u stanju da kontrolise svoju bahatost. Ne da pizma. I onda se ovako ukopa. Neko je pomenuo savjetnike. Pa kad mu je Migo savjetnik, zar neko ocekuje da ga nesto mudro moze posavjetovat. A jos pod tremom:loyal:

  19. #569
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,775
    Thanks Thanks Given 
    10,990
    Thanks Thanks Received 
    2,136
    Thanked in
    1,090 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Sto se cojstva tice, svi se mogu preko badnjaka celivat. nece im teret bit od njega nikakav. A ovo zadnje sto si napisala...pa oni su svjesni da taj dan odlask amoze prije ili kasnije da dodje, i zato se grabi da se sklapi najvise sto se moze, jer nema druge prilike...bar ne vecini.
    A dje ce da troši to? Ako uzmemo u obzir da smo jedno civilizovano društvo (iako je to pod znakom pitanja) i da niko neće kidisat na njihove živote, ako ode sa vlasti regularno, preko izbora, zar misli iko da će tek tako bez odgovornosti moći da napusti svoju funkciju? Porodice koje su mahom uvučene u nečasne radnje takođe imaju odgovornost...ma svaka naredna vlast bi im prišila i ono što jest i dodala što nije samo da ih kazni (govorim o porodicama)? Što ima Marović od svoga bogatstva? Što imade Milošević? Ne znam, meni se čini da pohlepa ne vidi ništa unaprijed ili misle da će vječno
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  20. #570
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,765
    Thanks Thanks Given 
    4,402
    Thanks Thanks Received 
    4,690
    Thanked in
    2,287 Posts

    Default

    Zar ne mislite da ovo cutanje zapada znaci da bi oni, ipak, preferirali da vladajuca garnitura (Milo) pregrmi ovu novonastalu krizu? Zar im ovo mjesec dana nije dovoljno dokumentovano da su mogli rec - vala, i od vas, divljih balkanaca, mnogo. Zasto se jos ne cuju? Dje su? Jednostavno cekaju (nadaju se) da vide oce li Milo uspjet eskivirat DiKejev napad.

    Pogledajte iz perspektive zapadnih interesnih sfera. Ko bi im sa crnogorske politicke scene valjao upola koliko im Milo valja? 10-15-20 miliona dolara manje vise - big fucken deal. Boli ih ona rabota. Samo da si njihov.
    Last edited by avet; 29-01-19 at 02:22.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  21. #571
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,541
    Thanks Thanks Given 
    5,669
    Thanks Thanks Received 
    5,163
    Thanked in
    2,150 Posts

    Default

    Ovo cutanje opozicije i ovaj muk treba(lo bi) da znaci da:

    1. Knezevic ima neso i o opozicii, ili ceka da sa njima pregovara nakon sto postigne zadati cilj - svrgnuti Mila. U slucaju da ima nesto o njima najvece razocarenje bi bio Medojevic, za koga mi nije jasno zbog cega cuti (jer je do sada najglasniji bio) koji je svoj milion mogao da stekne, regularno, samo da je slusao svoje savjete o privatiziciji kod nas ili Albanije.
    2. Opozicija cuti jer cekaju da se skupi vise dokaza da bi mogli da urade nesto vise.
    3. Demkrate cute jer im je neko nalozio da sacekaju. Druge nema jer bi do sada vec ostro reagovali.
    4. SDP? Nesto su se javili oko koverte i to je to. Njima, kao i za DeePasS-u zelim sve najgore.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  22. #572
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,833
    Thanks Thanks Given 
    2,304
    Thanks Thanks Received 
    3,447
    Thanked in
    1,521 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    A dje ce da troši to? Ako uzmemo u obzir da smo jedno civilizovano društvo (iako je to pod znakom pitanja) i da niko neće kidisat na njihove živote, ako ode sa vlasti regularno, preko izbora, zar misli iko da će tek tako bez odgovornosti moći da napusti svoju funkciju? Porodice koje su mahom uvučene u nečasne radnje takođe imaju odgovornost...ma svaka naredna vlast bi im prišila i ono što jest i dodala što nije samo da ih kazni (govorim o porodicama)? Što ima Marović od svoga bogatstva? Što imade Milošević? Ne znam, meni se čini da pohlepa ne vidi ništa unaprijed ili misle da će vječno
    Koliko ih znas d asu odgovarali osim Marovica, i onih dvojice iz Budve, Radjenovic i Kuljaca? Kolicina su vratili to sto su uzeli nezakonito? A sto Marovic ima? Pa jedno cetrdesetak miliona eurica i lagan zivot. Ne moze ih potrosit dok je ziv. Uziva bez nervoze, moze da ide svudje po svijetu bijelom. Da ga ko ne trazi?
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  23. #573
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Ovo cutanje opozicije i ovaj muk treba(lo bi) da znaci da:

    2. Opozicija cuti jer cekaju da se skupi vise dokaza da bi mogli da urade nesto vise.
    Ovo mi zvuči najrealnije.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  24. #574
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,834
    Thanks Thanks Given 
    846
    Thanks Thanks Received 
    1,648
    Thanked in
    845 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poker_Sindrom View Post
    Sve dok se prica gura u smjeru morala Duska Knezevica , ona ide krivim putem . Sustina je potpuno druga!
    Ili smo toliko glupi ili ovom bezobrazluku nema kraja
    Pravo u centar. Cus, ljudi se snebivaju, coce, razocarani u Duletovo cojstvo. Haha, a oni svi riljali iz istog korita, naseg.. Ovo treba iskljucivo posmatrati kao ono sto jeste - do sad nikad vidjen slucaj insajdera, koji raspolaze dokazima koji su vec ozbiljno uzdrmali kredibilitet nasih vlastodrzaca, a koji ima namjeru da tim dokazima naudi gospodaru. Bez obzira sto je sve to sto on objavljuje svima vec odavno poznato, nije bilo ovako eksplicitno. To nisu bili dokazi, postojale su samo price. A da li je ruka koja pruza te dokaze postena, moralna, da li je nekad mozda i ubio nekog, silovao djevojcicu.. apsolutno nema nikakve veze sa tezinom tih dokaza i optuzbi. Nego to, sto ti kazes, samo govori o nasem narodu koliko je i glup i bezobrazan.


  25. #575
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,487
    Thanks Thanks Given 
    1,935
    Thanks Thanks Received 
    5,208
    Thanked in
    1,795 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    samo govori o nasem narodu koliko je i glup i bezobrazan.

    Ođe griješiš, jednostavno ne žele da im neko prevrne korito iz kojeg riljaju po cijenu da sve pođe u K.

    Sve da im pokažu snimak kako im Milo siluje kućnog ljubimca oni će naći neko opravdanje.

    Eto to je definicija naroda.

Page 23 of 146 FirstFirst ... 131920212223242526273373123 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •