Ja sam cuo da se skupstina moze osnovati i sa manje od 50% prisutnih nakon dva neuspjela pokusaja.
Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Ja sam cuo da se skupstina moze osnovati i sa manje od 50% prisutnih nakon dva neuspjela pokusaja.
Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks