Odgledah zbog Joaquina,
You Were Never Really Here
Uh, prvi utisak je da fali dodatnih 50 minuta da bi plot imao zamišljenu poentu.. Nekako je ispalo malo nategnuto, zbrzano i nabijeno bez prave razrade. Zaokružen kraj mi je bezveze..
Izvlači ga pristojna forografija, par artističkih momenata i nasilje sa stilom![]()



Reply With Quote






Tip filma koji te neopaženo uvuče da atmosferu čežnje i odluka osjetiš na vlastitoj koži.. I dokaz da za prenos iskrene emocije profi glumci nisu uvijek pravo rješenje
PopCorn
s vremena na vrijeme volim da odgledam "Love, Rosie", mislim da sam ga 10x gledala, al me svaki put napuni srecom 

Bookmarks