ako nema goriva mozda onda auto javlja 404
403 milje sa koliko litri?
ako nema goriva mozda onda auto javlja 404
Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
Have a parachute.
Taman smo tu nedje![]()
Ovo jednostavno ne može...
Poslato sa kompaktne pisaće mašine Note 8 x2
............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
Koje je ovo auto i ako nije sve otvoreni put da je uzimam :-)
Sent from my SM-N960F using Tapatalk
doslo vrjeme da se promijeni potpis :)
407 2.0 136ks benzin, skroz normalna vožnja...
Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
Na ovu prosjecnu brzinu granica je samo dno rezervoara![]()
Meni dizel 2.2 kroz PG nesto malo juce i danas do BA 9.2L :P Pun kofer na krov i puno auto do plafona.
Gotivim Takumija....![]()
![]()
Hahahah a standardni pakleni Pugovi displeji, netolerantni na sunce
Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
dobro je sto se danas ne ceka red po 40 minuta na pumpe
Sto je ovo danas po benzinskim pumpama, i u Baru ista stvar...
Rade li sjutra
Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
Crna Gora, gnjezdo sokolova,
ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
Tko zlobio – crn mu obraz bio
Otkut ti to da si 36 litara potrosio, ova kazaljka je previse blizu nule a ne vjerujem da je rezervoar 36-40 litara...
Sent from my LG-D802 using Tapatalk
hhahahahahahahahahhahahahahahahahaah
Pa koliko staje u rezervoar?
Sent from my LG-D802 using Tapatalk
vjerovatno nekih 45 litara
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks