momci, planirma da uzmem 159. odavno je imam na oku, prethodno se nisu poklopile okolnosti, sada želim sebi da ispunim taj merak, ikao ću biti na gubitku prodajom i ulaganjem koje sam imao u dosadašnje auto.
šta vi kažete, kakva su vaša iskustva? u pitanju je 1.9. jtdm, 120ks





Reply With Quote
Bookmarks