ovo mi nikad dosadit neće
nothing comes from violence and nothing ever could
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
- Baba, zašto za nas Zećane vele da govorimo: "Ovizi, onizi"?
- A kojizi to vele, sine??
Nikad dosadit
Sportski pozdrav
Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...
Chiellini i njegov palamar
Sent from my iPhone 8+ red using Tapatalk
Uozbiljite se, ono mu je desna ruka...
--------------->
<---------------
Odavde dovde...
:lolblue:
Blink mada faka!
Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Andrija Madnic izabran u skupstinski odbor za bezbjednost kao predstavnik terorista :lolblue::lolblue::lolblue::lolblue::lolblue::lolb lue::lolblue:
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
101 years old French Lady meets Angela Merkel https://9gag.com/gag/a9K7Xv0?ref=android
Konobarica jedne kafane, malo slobodnije obučena, tj.u nekoj providnoj majici, a sise slobodno vise, tj.landaraju. Gost, koji je svakodnevno tu, odomaćen:
- Ljubice, stavi dvije kafe.
Ona, kako je bila udaljena nije čula dobro, pa veli:
- što da stavim!?
- STAVI BRUS!
Sell the Vatican, Feed the World!
Guverner NBS Jorgovanka Tabaković je doktor nauka u oblasti ekonomije. Vele da je jednom prilikom predsjednik opštine Jagodina i narodni poslanik Dragan Marković Palma aka Betoven, pitao dotičnu "A gde je vama ordinacija?"
Sent from my SM-A605FN using Tapatalk
Haha koji car.
Sent from my HUAWEI SCL-L04 using Tapatalk
evo čitam temu na ljubav i slatko se nasmijah....NHM kao i uvijek dominira![]()
Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Sell the Vatican, Feed the World!
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)
Bookmarks