Штета. Ја пошао да предам за транзитну и успут питах а могу ли и за туристичку он каже може. Питао ме за кога пловим и то је сва прича. Обије добио. Аплицирати први пут.
Штета. Ја пошао да предам за транзитну и успут питах а могу ли и за туристичку он каже може. Питао ме за кога пловим и то је сва прича. Обије добио. Аплицирати први пут.
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks