Page 20 of 245 FirstFirst ... 101617181920212223243070120 ... LastLast
Results 476 to 500 of 6105

Thread: Majstori svog zanata

  1. #476
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    927
    Thanks Thanks Given 
    354
    Thanks Thanks Received 
    81
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djed_Djuro View Post
    Provjeren majstor za hoblovanje parketa? Tacnije, za tarket mi treba hoblovanje.
    068616350
    Boro

  2. #477
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,453
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neko za ono dubinsko ciscenje klime u PG?

  3. #478
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    952
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Vesko (ex firma Eurotermo sistem)

    067 279 144

  4. #479
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,629
    Thanks Thanks Given 
    207
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djed_Djuro View Post
    Provjeren majstor za hoblovanje parketa? Tacnije, za tarket mi treba hoblovanje.
    Vala ako nadjes nekog normalnog napisi. Ja sam zvao jednoga, coek je dosa lagano pjan da mi pogleda sto treba da se radi. Nisam moga vjerovat.
    Posle mi je radio drugi majstor, takvoga lazova moje oci gledale nisu, odugovlacio je posa, slavio sam kad je zavrsio, i to nisam nesto zadovoljan.
    A imam jos da radim u 3 sobe parket i hodnik pa ako ndjes normalnoga coeka napisi br.
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  5. #480
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,834
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    069 212 138 Garo, hoblovanje parketa. Svaka preporuka i za poštovanje dogovora i za kvalitet
    Alan Durban quote from 1980 - “If you want entertainment, go and watch clowns”.

  6. #481
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    662
    Thanks Thanks Given 
    62
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Olosh View Post
    Vala ako nadjes nekog normalnog napisi. Ja sam zvao jednoga, coek je dosa lagano pjan da mi pogleda sto treba da se radi. Nisam moga vjerovat.
    Posle mi je radio drugi majstor, takvoga lazova moje oci gledale nisu, odugovlacio je posa, slavio sam kad je zavrsio, i to nisam nesto zadovoljan.
    A imam jos da radim u 3 sobe parket i hodnik pa ako ndjes normalnoga coeka napisi br.
    Igor Popovic
    067236778
    [email protected]m
    Fb: Servis Alu i PVC stolarije


  7. #482
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Here and now
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Ako kome treba dobar majstor za uredjenje enterijera i eksterijera, koji radi povoljno i profesionalno, preporucio bih mog prijatelja koji zivi u Niksicu.

  8. #483
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,978
    Thanks Thanks Given 
    643
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    49 Posts

    Default

    Zove li se filip?

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  9. #484
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Here and now
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FiX View Post
    Zove li se filip?

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk
    Ako si mene pitala, Zove se Zlatko. Momak je umjetnik, sto zamisli ili sto klijent zamisli, on napravi.

  10. #485
    Join Date
    May 2010
    Posts
    594
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li ko da zna nekog majstora za oluke. Imam neke prepravke da mi odradi...

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk

  11. #486
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,714
    Thanks Thanks Given 
    2,873
    Thanks Thanks Received 
    1,090
    Thanked in
    516 Posts

    Default

    neko za ovo dobar...preporuke

    Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  12. #487
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    nisam locirana
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Da li mi mozete dati preporuku za molera?
    Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.

  13. #488
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    703
    Thanks Thanks Given 
    91
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Preporucite mi nekog majstora za hidroizolaciju

  14. #489
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    3,135
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    380
    Thanked in
    202 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AltaMarea88 View Post
    Da li mi mozete dati preporuku za molera?
    Danilo, 069/100-061

  15. #490
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    70
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    moze li broj preporuka za keramicara?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #491
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Ocu u hodnik da okacim onu tablu za pisanje poruka na kojoj se kace i kljucevi. Da li postoji bilo koja varijanta da se to nakaci a da se zid ne busi. Gledala sam kao u OKov nesto ono da se zalijepi, da li je neko to koristio i kako to drzi na mi ne ode sve o plocice u komade ili u gorem slucaju kome po glavi

  17. #492
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    2,523
    Thanks Thanks Received 
    1,163
    Thanked in
    527 Posts

    Default

    Ništa bez bušenja, ja sam prije sve pazio te nemoj bušit ovamo-tamo da se zid ne nagrdi, sad sta mi god treba samo pitam dje i busim samo instalaciju pazim i ako treba kasnije lako je izvućii tiplu i začepiti rupu da se ne vidi ništa..

  18. #493
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Ocu u hodnik da okacim onu tablu za pisanje poruka na kojoj se kace i kljucevi. Da li postoji bilo koja varijanta da se to nakaci a da se zid ne busi. Gledala sam kao u OKov nesto ono da se zalijepi, da li je neko to koristio i kako to drzi na mi ne ode sve o plocice u komade ili u gorem slucaju kome po glavi

    Ja sam na zid kačio sa pur ljepilom table iverice ili medijapana. Istina, na zid koji nije krečen već malo porozniji. To se samo čekićem posle moglo odvaliti, lagano par jakni nosi ili slično. Pretpostavljam da bi par tačaka bilo dovoljno da lakšu tablu okači. Potrebno je samo nečim to pritisnuti na sat dva dok ne uhvati i ostaviti posle toga 10tak sati bez opterećenja.

    A rupe od bušenja posle zapuniš hobi kitom od 2eura i ništa se ne vidi, na krečenju sve riješeno.

  19. #494
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,055
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Wurth ima proizvod u tubi kao silikon sto se pakuje zove se K + D ili neki montazni kit potrazite kod njih. Mislim da u TV ili HN imaju svog sluzbenika zove se Zeljko, prezimena se ne sjecam, kao ni broja telefona.

  20. #495
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    k+d ima i bez wurtha, jes jači dosta u odnosu na obični silikon.

  21. #496
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,055
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    k+d ima i bez wurtha, jes jači dosta u odnosu na obični silikon.
    Sigurno da ima jos proizvodjaca tih ljepila i zaptivnih masa, ja sam ovaj naveo jer sam slican problem rijesio njime. Ne da je jaci od silikona, vec je potpuno drugaciji i neuporedivo pouzdaniji.

  22. #497
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    15,157
    Thanks Thanks Given 
    2,013
    Thanks Thanks Received 
    6,234
    Thanked in
    2,903 Posts

    Default

    Klebt + Dichtet (K+D), ili u prevodu Lijepak + Zaptivna Masa. Na engleskom je Bond + Seal (B + S) no mi smo prihvatili njemački...

    Sent from my Motorola 8400

  23. #498
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Hvala vam puno svima.
    Opmne, ja sam sada u Pg, ovo HN mi stoji jos uvijek iz lokal patriotizma
    Recite mi samoovo K+D, znaci govorimo o masi koja ce mi drzati ovu ploču ili ste mislili o masi koja popunjava rupu od eksera ili šarafa kasnije? Ne zamjerite, ne znam
    A tek je okrečen stan, tako da ne znam kako na zid to utiče. Izvinite, žena sma i komplikovana sma znam

  24. #499
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    Ljepilo, da drzi. Al posle ostane fleka, kao i nqkon svakog ljepila

  25. #500
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    posle KD ako ikad bude skidala tu kutiju za kljuceve - moze bacit i kutiju i zid iza. kakav crni kd posavjetovaste zenu sto se lijepe stakla na auto sa njim i retrovizori. boze mili..
    f6

Page 20 of 245 FirstFirst ... 101617181920212223243070120 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. Majstori NON STOP?
    By Corwin in forum Centralni
    Replies: 4
    Last Post: 18-07-10, 01:41
  2. majstori u bd ?
    By swinger in forum Primorski
    Replies: 6
    Last Post: 17-08-09, 09:44
  3. Majstori za Pezo
    By Krsto Zrnov Popovic in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 2
    Last Post: 21-06-08, 20:13
  4. Cetinjski majstori
    By gabol in forum Centralni
    Replies: 10
    Last Post: 09-11-06, 15:29
  5. Majstori foliranti
    By Splinter in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 07-08-06, 10:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •