Živ se čoek na sve navikne, što rekoše, dovoljno je samo otvorit i pomirisat da se vidi o čemu se radi, onako jako ni parfem od breskve ne bi mirisao. Da je pitka - pitka je i vjerovatno kao aperitiv od čašicu-dvije i može da prođe, ali da čoek $ede i da je pije... Ne znam, meni i mom društvu nije pasovala, mamurluk je bio pretežak svima.
Što se kajsije industrijske tiče, od Zarića je odlična.





Reply With Quote
Bookmarks