Ja samo mutna derem. Olosh hvala probacu
Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Ja samo mutna derem. Olosh hvala probacu
Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
1:1
Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Zanimljiv ukus
Sent from my KEYone using Tapatalk
Ajni![]()
Paulaner je extra, i to psenicni
Erdinger mi ipak najbolje paše, prva liga pivo!
Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
odlican je ovaj erdinger .dobro si se opremio
Za ove Hrvate noćas
Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
nego vidjeh danas u lakovic da je heineken 0.25 0.89 a 0.33 0.99.
Uvoznik pise da su oni.
Neato mi to mala cijena
Sent from my SM-G610F using Tapatalk
Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.
Heineken se puni u Srbiji...
Sent from my KEYone using Tapatalk
Ja za nocas uzeh Coronu, nema greske
Tu es mon héro!
I ja staropramen, super nam je
Sent from my iPhone using Tapatalk
nothing comes from violence and nothing ever could
Bitno je da je drustvo dobro I da je hladno pivo
Sent from my KEYone using Tapatalk
U Rimu sam ga sinoc pio, ne znam za CG
Sent from my KEYone using Tapatalk
U Rimu si a ovako skrto opisujes ukus piva... Blasfemija obicna... Popravni, popravni...
--------------->
<---------------
Odavde dovde...
Ako te ko razumije ja sam taj ali nije opravdanje ;-) Mene tako zakaci povremeno sluzbeni put, a nema se bas novca da povedem i familiju pa da produzimo dan ili dva o svom trosku... Uglavnom se svede na manijakalno obilazenje najvecih atrakcija i eventualno neki sitan shopping za najblize...
--------------->
<---------------
Odavde dovde...
Dogovoreno...
--------------->
<---------------
Odavde dovde...
Gdje ima Stela tocena u Pg.
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks