Bitno je da si ti, ljepotice, kosu nadogradila, a to što su ti se zubi iz donje vilice razgradili nema veze...
Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Vidi i za mene jedno 10.. ao
Bitno je da si ti, ljepotice, kosu nadogradila, a to što su ti se zubi iz donje vilice razgradili nema veze...
Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Sell the Vatican, Feed the World!
Nakon 5 mjeseci sna fajnli
![]()
sinoć je sva CG u bokešku bila ja mislim
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
I nocas ce kasapnica da bude ako ne padne kisa
Da nema Bokeske ne bi se imalo dje izac u pg. U Hemeru sve prevare, Berlin hipsteri, Siti kvart ljakse..:
Sent from my iPhone using Tapatalk
Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.
a u Berlin je pakao ponekad, al inače i tamo je fino da se sjedne i popije po koje.. u city baš izbjegavam jer su baš kritične face. zepelin nije loš
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Ne postoje pare koje bi me naćerale da $edem u Bokešku, blejanje ono najgore na svijet... La Kultura nije loša (pored Berlina).
Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
a slavilo se nešto pa tamo izadjosmo. meni je lijepo u urban bistro recimo
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Urban gastro bistro lounge... svaki lokal zadnje 2 godine to ima u imenu...
Povratio bih
Sa tipovima bez prebijene u dzep i laznim suncaricama i plasticnim gospodjicama iz doljana![]()
One Ring to Rule them all...
urban il pub, nema trećeg
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Pub je ok.. ali shatro gastro urban bistro... Bljak
Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
One Ring to Rule them all...
Pub bi bilo ok da je i jedan pub stvarno pub.
Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
Pa..dobro sad, i ovi koji nisu bas situirani treba da zive i oce da izadju. Nemamo svi jednako. Neko manje neko vise. Meni su crnji oni koji imaju dosta i trude se na sve moguce nacine da pokazu u pjacu kako imaju. Ali kad vrani das orlova krila, ona i dalje ostaje vrana.
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Fun fact
Ako ste se ikad zapitali šta je i kako izgleda najstarije stablo na laneti, odgovor bi vas mogao frapiratiTo je čiča Tjikko, pripadnik norveške smreke. Starina od svojih 4,485 godina se dobro drži uprkos nimalo reprezentativnom stajlingu
![]()
The more things change, the more they stay the same.
nase bi bilo starije da ga nisu osegali.
Sent from my iPhone using Tapatalk
nothing comes from violence and nothing ever could
Tu su moji snovi to je i moj grad, dobra šljivka....
![]()
Last edited by BiTrAtE; 12-05-18 at 22:51.
Što bi rekli forumaši - POKIDAO
The more things change, the more they stay the same.
Sent from my Pixel XL using Tapatalk
pijan svaku noc.. ne znam sto mi je
Ni sam tvo ja i gra čka
Ni sam tvo ja a-a-aaaa
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Lijena sam do prodavnice da podjem...
Sent from my iPhone using Tapatalk
nothing comes from violence and nothing ever could
There are currently 21 users browsing this thread. (1 members and 20 guests)
Bookmarks