Page 66 of 411 FirstFirst ... 165662636465666768697076116166 ... LastLast
Results 1,626 to 1,650 of 10256

Thread: Banke u Crnoj Gori

  1. #1626
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    Na bulevar do 13h


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  2. #1627
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,744
    Thanks Thanks Given 
    1,175
    Thanks Thanks Received 
    1,933
    Thanked in
    1,052 Posts

  3. #1628
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,703
    Thanks Thanks Given 
    1,165
    Thanks Thanks Received 
    718
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    U čemu je kvaka kod onih 25 eura što ti poklanja Adiko banka ako prebačiš kod njih žiro račun? Jer bi svi mogli preć kod njih i poslije zatvorit račun i uzet još 10 eura.

    Sent from my LG-D620 using Tapatalk
    Yes, I'm in need of something
    But it's something you ain't got​

  4. #1629
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    25,017
    Thanks Thanks Given 
    4,286
    Thanks Thanks Received 
    8,283
    Thanked in
    3,151 Posts

    Default

    Uslovi po kojima se dobijaju te pare.

    Sent from my SM-A510F using Tapatalk

  5. #1630
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,703
    Thanks Thanks Given 
    1,165
    Thanks Thanks Received 
    718
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    A vjerovatno ima nešto nego nisam zainteresovan da mijenjam banku, samo sam reklamu gleda...

    Sent from my LG-D620 using Tapatalk
    Yes, I'm in need of something
    But it's something you ain't got​

  6. #1631
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Titograd
    Posts
    1,287
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Otvoris racun, nakon sto plat legne daju ti 25€ (mjesec nakon ili ako si 30 primio platu onda za par dana...).

    Širi se baza klijenata, banke oće transakcije jer su osnova za štošta drugo od posla.

  7. #1632
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    flyin' to the moon
    Posts
    4,195
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Ima li zainteresovanih da posalju upit za prikljucenje servisa Hipotekarne Banke za aplikciju Spendee (vodjenje racuna o troskovima) na ovu adresu:

    https://www.saltedge.com/products/spectre/request

    Treba 15-ak zahtjeva poslati i onda oni kontaktiraju banku i nude saradnju.

    Vec 2 mjeseca testiram ovu aplikaciju u potrazi za kvalitetnim resenjem za kontrolu finansija (kucnih, poslovnih, kakvih god) i dopala mi se aplikacija pa reko da vidim da nema zainteresovanih mozda.

    Podaci koji se traze na sajtu su ime, prezime, validan email kao i adresa banke (www.hipotekarnabanka.com). Nije spam lista niti ce vam stizati bilo kakve smaracke reklame od njih.


  8. #1633
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar
    Posts
    1,806
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    132 Posts

    Default

    Zna li neko neki drugi broj za korisnike ove mrcene NLB banke a da nije (+382) 19888 i da se moze dobiti iz inostranstva? Posto mi za ovaj kaze da je nepostojeci.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Last edited by zeks; 23-04-18 at 19:11.
    Always,forever and beyond ...

  9. #1634
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    315
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    020402000 broj call centra.

    Pozdrav

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

  10. #1635
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar
    Posts
    1,806
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    132 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cradoje View Post
    020402000 broj call centra.

    Pozdrav

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Zahvaljujem

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Always,forever and beyond ...

  11. #1636
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    11,168
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    564
    Thanked in
    405 Posts

    Default

    Da li se neko raspitivao slucajno, imam stalni posao i u koju banku je najbolje prebaciti da primam platu zbog kredita? Ko daje najpovoljnije kamate...

    Послато са LG-D858HK уз помоћ Тапатока

  12. #1637
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    8,098
    Thanks Thanks Given 
    2,002
    Thanks Thanks Received 
    1,339
    Thanked in
    807 Posts

    Default

    Najpovolinije ces proci sveobuhvatno po meni societe ili nlb... mozda dobijes u nekim bankama prije kredit al po vecoj stopi ili u nekoj po manjoj al ce zato ovamo vazduh da ti naplate... ovo je samo moje misljenje

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  13. #1638
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,033
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Zavisi, u kakvom je stanju firma, na kojoj je listi kod banke i sl...

    Meni je npr za firmu koja na papiru ne posluje kako treba (minusi iz godine u godinu), ali se nalazi na bijeloj listi poreskih obveznika, najpovoljnije bilo u Erste... NLB je rekao da ne daje kredite za firme kao sto je moja, u Societe su mi trazili ziranta (a firma u kojoj radim ima jedino racun tu i sav promet od milion + EUR je preko nje), a u Erste nista nisu trazili + su mi dali povoljniju kamatu nego sto je bila bilo gdje drugo (ukljucujuci i ove sto nisu htjele da daju kredit). U pitanju je bio stambeni kredit.

    S tim, u sve to ulazi i visina primanja, ukoliko imas bilo kakve prihode sa strane i njih prijavi, bilo sta sto moze da doprinese boljoj ocjeni tvoje kreditne sposobnosti.

    Hipotekarna je npr. najkonzervativnija po pitanju kredita od popularnih banaka... Ali za nekoga kome kredit ne treba, nju bih najvise preporucio.
    Tako da je sve to individualno

  14. #1639
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    741
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Hipotekarna čak nema u ponudi stambene kredite.

  15. #1640
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    132
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kod koje banke bi preporucili za uzeti neki paket koji ukljucuje:
    Račun za nacionalna plaćanja + debitne kartice + SMS servis + internet / mobilno bankarstvo?
    Ima li neko da je presao sa CKB eBankinga na "CKB GO" ili kod Hipotekarne na HB-klik i kakva su iskustva?
    Last edited by Syntax Error; 15-05-18 at 23:50.

  16. #1641
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    26,032
    Thanks Thanks Given 
    1,791
    Thanks Thanks Received 
    2,316
    Thanked in
    1,279 Posts

    Default

    Hipotekarna neka je zdravo sto se tice vecih kredita.... izgleda da nemaju para, uslovi uzasni... oni neozbiljni.... zaobici u sirokom luku sto se toga tice... (pricam za pravna lica)

  17. #1642
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    3,135
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    380
    Thanked in
    202 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Syntax Error View Post
    Kod koje banke bi preporucili za uzeti neki paket koji ukljucuje:
    Račun za nacionalna plaćanja + debitne kartice + SMS servis + internet / mobilno bankarstvo?
    Ima li neko da je presao sa CKB eBankinga na "CKB GO" ili kod Hipotekarne na HB-klik i kakva su iskustva?
    Mislim da je trenutno najjeftinija ponuda Ziraat Banke:

    -mjesečno održavanje računa je 0,3€ AKO je bilo transakcija u prethodnom mjesecu; ako nije bilo transakcija, ne naplaćuje se za taj mjesec;
    -besplatan sms info o odlivima
    -mjesečna naknada za elektronsko je 1,00€ (doduše, samo web varijanta, ne postoji aplikacija), u okvir kojeg imaš i sms info o prilivima (možeš u okviru tih 1,00€ da izabereš ili elektronsko, ili sms info o prilivima, ili jedno i drugo).
    -mjesečno održavanje kartice je 0,00€
    -izdavanje kartice je 0,00€

    Ziraat koristi mrežu CKB bankomata (pored 1 bankomata same Ziraat banke u ul. Slobode), na kojima su dosta niže provizije za podizanje gotovine.

    Tarife:
    http://www.ziraatbank.me/Media/KA/Pd...zicka_lica.pdf
    http://www.ziraatbank.me/Media/KA/Pd...ravna_lica.pdf
    http://www.ziraatbank.me/Media/KA/PD...20FINAL%20.pdf

  18. #1643
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    CG
    Posts
    929
    Thanks Thanks Given 
    104
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Placao sam skoro na dosta mjesta u Srbiji sa Mastercard Debit Ziraat banke, i svuda su mi obracunali povoljniji kurs nego sto je prodajni kurs EUR u SRB.
    Primj. radi da zamijenite EUR u RSD kurs je bio 117.10-117.20, a meni je karticom obracunavan 118.2x-118.9x .

  19. #1644
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    814
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    86
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Syntax Error View Post
    Kod koje banke bi preporucili za uzeti neki paket koji ukljucuje:
    Račun za nacionalna plaćanja + debitne kartice + SMS servis + internet / mobilno bankarstvo?
    Ima li neko da je presao sa CKB eBankinga na "CKB GO" ili kod Hipotekarne na HB-klik i kakva su iskustva?

    ja sam posle mnogo godina presao i mogu ti reci da sam max zadovoljan.
    CKB je dobra sto se tice pokrivenosti bankomata, a vjerovatno je i nova aplikacija ok. Ali je SMS servis preskup kad se sabere na kraju mjeseca i ima jos raznih taksi.

    medjutim, hipotekarna je dosta jefitnija, za 3 eur se dobije paket sa svim ovim iznad i premium karticom, sa kojom imas npr 3% u voliju.
    mjesecno se nazida sa tim znacajna usteda, aplikacija i web nisu idealni ali su potpuno ok.

  20. #1645
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    132
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ziraat ima ekspozituru samo u PG?

    Kod CKB ako se uzme sve u kompletu:
    Račun za nacionalna plaćanja + debitne kartice + SMS servis + internet / mobilno bankarstvo
    SMS poruke su cini mi se ukljucene u 3,98 Eura koliko dodje skupa.

    Ima li kod jos neke banke poput CKB sto ima Topup (dopuna stanja prepaid mobilnih brojeva telefona)?

  21. #1646
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    8,098
    Thanks Thanks Given 
    2,002
    Thanks Thanks Received 
    1,339
    Thanked in
    807 Posts

    Default

    Mislim da ima nlb al nisam siguran...
    Da li ce zirat da nudi i kredite za fizicka lica i za sad samo ovo sta je ?

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  22. #1647
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,744
    Thanks Thanks Given 
    1,175
    Thanks Thanks Received 
    1,933
    Thanked in
    1,052 Posts

    Default

    Samo da potvrdim da Nlb ima topup.

    Ckb je najskuplja banka na trzistu.

  23. #1648
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,090
    Thanks Thanks Given 
    165
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    148 Posts

    Default

    3.98 eura za karticu mjesecno zato sto ima sms i internet bankarstvo je puno brate.

    To je 50 eura godisnje, dranje klasicno.

  24. #1649
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,111
    Thanks Thanks Given 
    3,591
    Thanks Thanks Received 
    6,834
    Thanked in
    3,574 Posts

    Default

    Mislim da je i Podgoricka dosta skupa sto se tice tih servisa..

    Posebno neke 'za pomorce' sto su mi nudili... mislim da je 4-5e ako se dobro sjecam.

    Neka, fala.

    Za sad imam u NLB ovu 'gift' a mozda cu pogledat' i tu 'Ziraat' banku...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  25. #1650
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,314
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Ja i dalje "vucem" neki stari paket kod Podgoricke banke, 1.65e mjesecno.
    Tu spada odrzavanje racuna/kartice sto god, obavjestenja o prilivu/odlivu i sms servis.
    Mislim da su im novi paketi skuplji.
    Who let the dogs out

Page 66 of 411 FirstFirst ... 165662636465666768697076116166 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. BIG BUD u Crnoj Gori
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 22
    Last Post: 12-06-08, 12:54
  2. dvb-t u crnoj gori
    By dejan86 in forum Internet
    Replies: 7
    Last Post: 12-01-08, 14:16
  3. UCK u Crnoj Gori?!!!
    By Sidewinder in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 124
    Last Post: 24-03-06, 04:28
  4. da li ko u crnoj gori ...
    By dylan|stark in forum Software
    Replies: 26
    Last Post: 04-08-05, 12:19
  5. Hip Hop u Crnoj Gori...
    By SpeedFreak in forum Muzika
    Replies: 75
    Last Post: 19-02-04, 17:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •