View Poll Results: U plejof ulaze:

Voters
73. You may not vote on this poll
  • Budućnost

    44 60.27%
  • Mornar

    14 19.18%
  • Crvena Zvezda

    39 53.42%
  • FMP

    2 2.74%
  • Partizan

    12 16.44%
  • Mega

    2 2.74%
  • Skopje

    3 4.11%
  • Igokea

    3 4.11%
  • Olimpija

    1 1.37%
  • Cedevita

    18 24.66%
  • Cibona

    1 1.37%
  • Zadar

    4 5.48%
Multiple Choice Poll.
Page 34 of 51 FirstFirst ... 2430313233343536373844 ... LastLast
Results 826 to 850 of 1274

Thread: ABA liga 2017/18

  1. #826
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,818
    Thanks Thanks Given 
    609
    Thanks Thanks Received 
    734
    Thanked in
    298 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dr hellfire View Post
    Dosta se zalagao kad je bio predsjednik aba lige za drugi crnogorski tim.
    A oni koeficijenti koje je buducnost pobjedama donosila da udje taj drugi tim nista to...?
    Nista to. Kroz istoriju se pokazalo da to zive veze nema. Ko ima kesa igra i to je to. Ne zavaravaj se da ima neki kljuc koji se postuje. Pravila se kroje tokom sezone.


    Na konto price oko finala sudjenja.
    Mornar je imao bolje sudjenje od Zvezde. Nas sudija u Beogradu je bas otvoreno navlacio za Mornar. To nije sporno.
    Ali RSB prenese neke gluposti koje je napisao tamo neki lik. Dje spominje Mila i izbore. Kao da ce pobjeda Buducnosti Milu da donese pobjedu. Kao da je nas gospodar uopste ugrozen Presmijesno zaista.

    Nije sporno da zele neki iz Sribije da Covica sklone. Da ga sabotiraju, da Zvezda ne dobija dobar dio novca iz sponzorskih ugovora, da Partizan dobija bolji sponzorski pul. Sve zato sto u klubu nisu usli neki politicari. Ali pricati o tome kako ce tu Milo da presudi...hahah presmijesno.

    Ja znam da je taj isti Milo nalozio Bokanu da pomogne Zvezdu. Znam i iznos novca. Da li je to bilo samo jednom? Ne znam. Zasto je to bilo? Ne znam. Da li je Milo navijac Zvezde ili je simpatise? Ne znam.

    Evo vidjecemo sta ce biti kad krene to. Ja iskreno jedva cekam. Jer ne mogu da pretpostavim kako bi to moglo da se zavrsi. Zvezda je individualno jaca dosta, ali to ne mora da igra pretjeranu ulogu. Misljenja sam da je Buducnost mnogo tvrdja i vise fajterska ekipa, to u plejofu igra veliku ulogu.

  2. #827
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Ulix, da Budućnost u sezoni 15/16 nije osvojila 23 pobjede i bila ubjedljivo prva (čak tri pobjede više od Zvezde), Mornar ne bi gledao ABA ligu naredne godine, jer doprinos Sutjeske sa svega 9 pobjeda iz 26 utakmica je minoran.

    Tako da Pavićevići a i ti bi trebali da više cijenite tu činjenicu.

  3. #828
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Krka iz Novog Mesta je prvi šampion ABA 2 lige. U finalu su pobijedili Sixt Primorsku 87-73 i time obezbijedili učešće u ABA ligi naredne sezone.
    MVP Final Foura je Marko Jošilo iz Krke.

  4. #829
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,090
    Thanks Thanks Given 
    165
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    148 Posts

    Default

    Uh zategla se ova prica oko ABA finala ko da nam svima zivot zavisi od toga. Igrace se kosarka i posle tog finala .

    Finale igraju dva najbolja kluba i neka pobjedi bolji.

  5. #830
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    8,193
    Thanks Thanks Given 
    242
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    913 Posts

    Default

    Ja se slažem Budućnost će igrati košarku dobila ili izgubila ovo finale problem je izgleda kod Čovketa kojem je ovo finale presudno za opstanak na čelu kluba pa ovim seljačkim forama pokušava bespotrebno stvoriti atmosferu pritiska umjesto da se pusti da ekipe odigraju normalno finale pa šta ko ponese.Nije mu prvi put ovo je već viđeno prethodnih godina, čim nije siguran u ishod odmah poseže za ovakvim stvarima.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  6. #831
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,582
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aigokeros View Post
    Ulix, da Budućnost u sezoni 15/16 nije osvojila 23 pobjede i bila ubjedljivo prva (čak tri pobjede više od Zvezde), Mornar ne bi gledao ABA ligu naredne godine, jer doprinos Sutjeske sa svega 9 pobjeda iz 26 utakmica je minoran.

    Tako da Pavićevići a i ti bi trebali da više cijenite tu činjenicu.
    A nijesam znao da su tu sezonu igrali za Mornar.
    Je li to ista ona sezona kad je Bud izgubila od Karpoša poslije koje je Šćepo podnio ostavku?
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  7. #832
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ulix View Post
    Je li to ista ona sezona kad je Bud izgubila od Karpoša poslije koje je Šćepo podnio ostavku?
    Nije...

    Nisu igrali za Mornar, ali da su odmarali ekipu u utakmicama nakon potvrde 1.mjesta, sad bi se Mornar borio za ulazak u ABA2 ligu...

  8. #833
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,582
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Tako je.
    A ovako je u tu sezonu morao sa Karpošem da se bori za opstanak u ABA
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  9. #834
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    11,167
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    564
    Thanked in
    405 Posts

    Default

    Utakmice u pg se igraju u petak i u subotu jer u četvrtak je konvencija dps-a u sc moraca.

    Послато са LG-D858HK уз помоћ Тапатока

  10. #835
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,168
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    164
    Thanked in
    112 Posts

    Default

    Rukovodstvo Zvezde odlučilo je da za sve utakmice u kojima bude domaćin ulaz bude besplatan. Crveno-beli će sigurno imati snažan vetar u leđa u duelima sa timom od kojeg su doživeli oba poraza u regularnom delu lige, pa će uz punu dvoranu imati i veće šanse da odbrane trofej.
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  11. #836
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    kakvi su ovo tipovi. sem onoga da Budućnost može da igra EL ako uzme Aba ligu i izjave Pajovića da se ne plaše Zvezde niko ništa nije drugo govorio. ja donekle i kapiram ovo, ako se ne uzme Aba liga realno Zvezda rizikuje da im iduće godine pođu svi bitni igrači ali ako si bolji pokaži to na parketu. a ne da te strah da će Budućnost pogurati sudije

    http://sportklub.rs/Kosarka/ABA-Leag...e-javnost.html

    "KK Crvena zvezda mts vrlo pažljivo prati sve, posebno neodmerene izjave koje nakon ponedeljka, i plasmana KK Crvena zvezda mts u finale, stižu iz Podgorice, i koje imaju za cilj da nepotrebno podignu tenziju pred početak završne serije plej ofa ABA lige..''


    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  12. #837
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,824
    Thanks Thanks Given 
    108
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    97 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    Utakmice u pg se igraju u petak i u subotu jer u četvrtak je konvencija dps-a u sc moraca.

    Послато са LG-D858HK уз помоћ Тапатока
    Ahahah da li je ovo moguce?

  13. #838
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,275
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    kakvi su ovo tipovi. sem onoga da Budućnost može da igra EL ako uzme Aba ligu i izjave Pajovića da se ne plaše Zvezde niko ništa nije drugo govorio. ja donekle i kapiram ovo, ako se ne uzme Aba liga realno Zvezda rizikuje da im iduće godine pođu svi bitni igrači ali ako si bolji pokaži to na parketu. a ne da te strah da će Budućnost pogurati sudije

    http://sportklub.rs/Kosarka/ABA-Leag...e-javnost.html

    "KK Crvena zvezda mts vrlo pažljivo prati sve, posebno neodmerene izjave koje nakon ponedeljka, i plasmana KK Crvena zvezda mts u finale, stižu iz Podgorice, i koje imaju za cilj da nepotrebno podignu tenziju pred početak završne serije plej ofa ABA lige..''


    prvi komentar sve objasnio

    05.04.2018 15:59NASLA buducnost sa kime ce da se prepucava preko saopstenja, mi srbi smo doktorirali taj segment
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  14. #839
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    8,193
    Thanks Thanks Given 
    242
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    913 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    kakvi su ovo tipovi. sem onoga da Budućnost može da igra EL ako uzme Aba ligu i izjave Pajovića da se ne plaše Zvezde niko ništa nije drugo govorio. ja donekle i kapiram ovo, ako se ne uzme Aba liga realno Zvezda rizikuje da im iduće godine pođu svi bitni igrači ali ako si bolji pokaži to na parketu. a ne da te strah da će Budućnost pogurati sudije

    http://sportklub.rs/Kosarka/ABA-Leag...e-javnost.html

    "KK Crvena zvezda mts vrlo pažljivo prati sve, posebno neodmerene izjave koje nakon ponedeljka, i plasmana KK Crvena zvezda mts u finale, stižu iz Podgorice, i koje imaju za cilj da nepotrebno podignu tenziju pred početak završne serije plej ofa ABA lige..''


    Oni prate izjave iz Podgorice a nicim izazvani daju onakvo saopstenje i ocekuju da im precutimo vjerovatno navikli da im niko u srbiji ne smije pisnuti, nece da moze, eto teren pa pokazite da ste bolji.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  15. #840
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    do ovih godina ovakve izjave nisu imali (sem one sezone kada su igrali sa Partizanom u polufinalu pa su se Vujošević i Čović prozivali po novinama) jer su znali da su dovoljno jaki da dobiju seriju. ali ove godine Budućnost ih je dobila oba puta i svjesni su da ih mogu brejknut gore a onda je to 90% kraj serije jer uz onakvu atmosferu teško Zvezda ođe dobija
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  16. #841
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,090
    Thanks Thanks Given 
    165
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    148 Posts

    Default

    Evo Zvezda otvorila protiv Cska 9;0, od straha.

  17. #842
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,824
    Thanks Thanks Given 
    108
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    97 Posts

    Default

    I to jos Keselj nije ulazio u igru

  18. #843
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,690
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Gotovo je bolji je cska od buducnosti.

  19. #844
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,886
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nisam vjerovao da je ovaj Dobric ovoliko kvalitetan dok ne odgledah protiv mornara i nocas...
    Moramo ga dobro cuvati, njega rocestija i feldina... njih 3 ... ostalima bih dao svima otvorene suteve cijelu tekmu, pa sto bude
    F.C.F.

  20. #845
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    1,825
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    412
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    Utakmice u pg se igraju u petak i u subotu jer u četvrtak je konvencija dps-a u sc moraca.

    Послато са LG-D858HK уз помоћ Тапатока
    Karte za utakmicu vaze i za konvenciju i obrnuto.

  21. #846
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,625
    Thanks Thanks Given 
    3,424
    Thanks Thanks Received 
    404
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Limun View Post
    Evo Zvezda otvorila protiv Cska 9;0, od straha.
    Je li bilo saopštenje na 9:0 ? Čisto da se preduhitre sudije ?

  22. #847
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,946
    Thanks Thanks Given 
    8,687
    Thanks Thanks Received 
    3,843
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    Je li bilo saopštenje na 9:0 ? Čisto da se preduhitre sudije ?
    Unishtishe ih posle...sudije.
    ...

  23. #848
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,582
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Pa šta kaže Milo, kad mogu da se igraju utakmice?
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  24. #849
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,818
    Thanks Thanks Given 
    609
    Thanks Thanks Received 
    734
    Thanked in
    298 Posts

    Default

    Vjerovatno se citavo finale pomjera za jedan dan. Pocinje u utorak, umjesto ponedeljka.

    Buducnost trazi odlaganje meceva u Podgorici za jedan dan. Zvezda uzvraca zahtjevom da finale krene jedan dan kasnije. Zasto? Da bi se vise odmorili od puta za Moskvu, imali vise dan jedan za pripremu. Takodje da Buducnost nema puno vremena posle dva meca u Bg za pripremu na svom terenu.

    Eto tako stvari stoje. Ako se odlozi, odlozice se sve. Ako se ne odlozi Buducnost moze da igra u OS Sutjeska. Zvezda je onomad ugostila Buducnost u Zelezniku, nije se odlagalo.

  25. #850
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    svi znamo da neulazak u evroligu znači i gašenje kluba, pa mi je jasna panika čovića
    boji se da ne doživi sudbinu partizana

Page 34 of 51 FirstFirst ... 2430313233343536373844 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorska fudbalska liga 2017/18
    By miha in forum Fudbal
    Replies: 292
    Last Post: 20-06-18, 13:01
  2. Replies: 1346
    Last Post: 19-05-18, 13:05
  3. Crnogorska fudbalska liga 2016/2017
    By glup_ka_t0cak in forum Fudbal
    Replies: 310
    Last Post: 02-07-17, 21:30
  4. Replies: 2056
    Last Post: 07-06-17, 12:38

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •