
Originally Posted by
aigokeros
Ulix, da Budućnost u sezoni 15/16 nije osvojila 23 pobjede i bila ubjedljivo prva (čak tri pobjede više od Zvezde), Mornar ne bi gledao ABA ligu naredne godine, jer doprinos Sutjeske sa svega 9 pobjeda iz 26 utakmica je minoran.
Tako da Pavićevići a i ti bi trebali da više cijenite tu činjenicu.

A nijesam znao da su tu sezonu igrali za Mornar.
Je li to ista ona sezona kad je Bud izgubila od Karpoša poslije koje je Šćepo podnio ostavku?
Nije lako, ali je jako rođaci.
Bookmarks