Kakva divljina, trči kontru da bi šutnuo tri
Drze se dobro.
krca guza orahe
Sramota kako je boris bakic raspad igrac. On ovo sve sjeba za par sekundi
Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
nidje faula prilikom ovog šuta Vranješa. previše se ispucava, jednu utakmicu ga išao šut za tri poena i odmah se tripuje da je Curry
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Kakva divljina od utakmice
I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.
Samo neka smire ove dva minuta i imaju šansu.
Ako CZ stane šut za tri gotovi su.
Da dodam da ovaj ross se potpuno raspade, pa jbt
Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Kakve faulove sudi ovaj lik![]()
Ukopa ih Bakić cijelu utakmicu...
Ross igra kao amater... Bruka kako prokockaše onu tehničku i bacanja Vranješa.
Dajgle ciganima navijanje cijelu utakmicu “piccko celava”
Vujosevic kapacitet za reprezentaciju, klonirani Dubljevic
Sent from my iPhone using Tapatalk
Last edited by Tripleta; 02-04-18 at 21:32.
Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.
Fauliraj ga jbm mu sunce, izbači ga u tribine ali ne pušti za tri upm. Pii kakva hajdučika od utakmice.
Ahahah što radi ovaj sa hrvatske Arene.
zbog ovakvog bespotrebnog forsiranja sa 8/9m preko ruka Vranješ bi trebalo na klupu do kraja meča
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Sto je sa Pesom Anticem?
Navijam za plave u finalu ali zvezda mi djeluje dosta kvalitetnija.
Ipak kad su mogli egal sa ovim divljacima buducnost njje bez sanse.
Lagan meč.
Osvaja ovo Czv sa 3:0 - ono u Bar je bila da uzme Czv koju paru od karata.![]()
Ovaj Ross je jedan neigrač i to nije sporno, ali da konstantno pravi kardinalne greške, bolje-rečeno sere se u utakmicu i da ga Pavićević ne vadi iz igre, e ako mi je to jasno...
Sent from my P10+ using Tapatalk
Postena utakmica Mornara, odlicna sezona za njih. Vranjo i Vukota su,prije dvije sezone,ispali iz ABA,sad igraju utakmicu za finale iste. :-)
Osim Dobrica,kod czv nista nije impresioniralo.
Poslano sa mog B1-770 koristeći Tapatalk
Shit has hit the fan !
Baš tako Bongo, ipak malo realnosti, pogledajte samo roster Mornara, a opet došli su dovde. Ja sam poslije 10 utakmica ove sezone htio da bačim sezonsku.
Bravo Mornar. Samo da nastave ovako.
Nije lako, ali je jako rođaci.
Ma onaj Rejli Ros je narkoman 😂
Sent from my SM-A520F using Tapatalk
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks