Igra
Sent from my STF-L09 using Tapatalk
Igra li Lukovic veceras?
Igra
Sent from my STF-L09 using Tapatalk
Crna Gora, gnjezdo sokolova,
ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
Tko zlobio – crn mu obraz bio
Dzaba im 3 lukovica.
Viđećemo noćas kad Vranjoza namjesti ručicu hoće li bit džabe ☺
Ako uspiju da dovedu meč na jednu loptu, prevagnuće Mornar. Ovo je magični scenario.
Realno, dobija Zvezda lagano.
Čujem da se Lazić bandažira vas, te da spremno čeka duel sa Nidamom.
28.10.1996
Da se ponovi..
![]()
ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !
Ništa nije nemoguće. Ako CZV ne krene šut za 3, a Mornar odigra dobro odbranu, i lake napade na Lukovića, i koja 3, može da bude i iznenađenja. U Baru Nidam nije dao nijednu 3ku.
Nije lako, ali je jako rođaci.
30 razlike
Ima li linka?
Sent from my iPhone using Tapatalk
"Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".
kakve faulove prave igrači Mornara, pogotovo ovaj što napravi Vranješ sekund prije kraja četvrtine
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Pola ekipe Mornara ne zna dje će sa loptom, stravljeni bez ikakve potrebe. Ako održe do 10 razlike poluvrijeme i smire napad onda imaju neke šanse.
kako sudije lagano navlace za zvijezu a sasvim nepotrebno
Crna Gora, gnjezdo sokolova,
ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
Tko zlobio – crn mu obraz bio
Steta sto je mornar bas los, czv bez ikakve igre
Ne vidim da je buducnost ista losija od njih
Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Vranjes poligonski igrac.
Izazivam ga 1 na 1 u svaka doba.
Mornar divlja ekipa. Bas pojma nemaju.
Dobar ovaj Vukota. Za neki fizički posa. Rad u njivi, na građevini. Tu bi dao strahovit doprinos. Za košarku nema kefalo
Nidam igračina
Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
Lazić od jednog od boljih defanzivaca evrolige do tipa kojeg lomi skoro pa svaki igrač iz Aba lige. Vukota Pavić bolje da se bavi vaterpolom
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Na ovakvu bezidejnu igru C. Zvezde odigrati ovako loše napade i završnice je zaista amatersko igranje.
Skok u oba pravca katastrofalan. Odbrana od šuta za tri poena takodje katastrofalna. Nemaju što tražiti sa ovom trkom naokolo.
Jesu li pavicevici igrali sve na manje![]()
Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Žlezda samo +15 uz ovakav Mornar. Kako su zreli da ih Džile počisti u 3. Lakše će igrat sa njima nego sa Cedevitom
Kakvi su ovo sutevi Vranjesa kad ne sutira trojke ove frljoke se ni na ulicnom basketu ne gledaju.
I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks