Sent from my iPhone using Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Bombay sapphire sa krastavcem i celerom
Sent from my Pixel using Tapatalk
Stay salty.
***cenzura***
![]()
Last edited by starwalker; 09-03-18 at 19:14. Reason: approved by assassinate
Ženo, đe ćemo noćas, 8. mart je i to?
Doma veli, za šank.
Ok <3
Sent from my P10+ using Tapatalk
^Aoooo kako si se ti dobro ozenio...
Here I opened wide the door,
Darkness there, and nothing more.
Kakva gospodja
Sent from my iPhone using Tapatalk
Popio bi neki dobar konjak za laku noc![]()
A što je ovo?! Užas!
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
a za to imaš kad, eeee :mrgreen:
Za to vazda imam kad i za jos po nesto no ne smijem postavit da mi @Zvoncica ne opali infrakciju hehehehehe![]()
Јелички Дукат
Najbolja rakija na svijet i u Beograd. Tačka.
Sent from my Pixel using Tapatalk
Stay salty.
Ima je u Akademiju, dobraaa
Sent from my P10+ using Tapatalk
Ima i u kobajagi ali je skupa dosta
U nabavci je skuplja od Chivasa #justsaying
Sent from my Pixel using Tapatalk
Stay salty.
Dobra je bas ali mi se cini da je stara sokolova 12 god bolja, samo je nidje kod nas nema
Nisam to probao ali mi nekako maline i alkohol ne idu zajedno![]()
Mija ocekivanja za malinovaču su bila visoka, ali se nisu ispunila.
Sent from my Pixel using Tapatalk
Stay salty.
Ja baš sve rakije pijem, neku manje-neku više, ali ako je dobra - popijem vazda s merakom
Sent from my P10+ using Tapatalk
Meni se sljiva u zadnje vrijeme bas svidja pa ovaj jelicki najcesce roknem![]()
I meni je '18, počela u znaku šljive, jedno 13 boca Jezdić imam naslagane od 01.01 (skupljam ih)
Sent from my P10+ using Tapatalk
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks