Page 7 of 245 FirstFirst ... 345678910111757107 ... LastLast
Results 151 to 175 of 6105

Thread: Majstori svog zanata

  1. #151
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    Moglo bi se napraviti i ofarbati. Ako već gledaš, pogledaj u Šehermajer,mada ne znam đe su se preselili. Oni su tih stvari imali po porudžbini.Ako ide na dva nosača, onda panel nešto deblji i uvuče se unutra. Malo kutara al može se

  2. #152
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,346
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,689
    Thanked in
    5,186 Posts

    Default

    Nikakvi panel, imam tu već gipsani zid obložen kamenom (dupla ploča). Mogli bi bez problema mislim tu dva nosača na tiple za gips

  3. #153
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    Aha, ti bi staklo direkt na zid. Onda nosači trebaju neki dobri. Problem je što sam kod nas gledao max 2cm da kače stakla. To ti mora neko ko sa istim radi reći dal ono može trpjeti cijeli težinu na tako maloj površini oslonca. Lako je staklo izrezati i ispolirati al sve džabe ako ne drži tj puca. A ako staviš kakve široke nosače,onda gubi na eleganciji.
    Iskidaš zid u debljini stakla i uvučeš isto za nekih 5cm unutra

  4. #154
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bar
    Posts
    4,476
    Thanks Thanks Given 
    803
    Thanks Thanks Received 
    617
    Thanked in
    330 Posts

    Default

    Pitaj u Genivey oni rade sa staklom. Imaju nekakav sajt, imas tamo kontakt. Mada je ovo fantastika za naše majstore.


    Poslato s Jadrana

    @Dutch - daj kontakt, treba da radim šank sto, ako radiš takve stvari.
    Last edited by Tom; 27-02-18 at 15:38.

  5. #155
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Kontakt tel nekog ko prodaje i postavlja dekorativni kamen, kako li se vec zove?

  6. #156
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,346
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,689
    Thanked in
    5,186 Posts

    Default

    Bojan (odličan keramičar) će ti to završiti, barem je meni odradio dobar posao.
    069517431

    Što se tiče kamena, ako ćeš prirodni onda pored novog Volvoxa odma imaš odličan izbor 30-45e po m2, u zavisnosti od kamena.
    Što se vještačkog tiče, Kips i Stone Desing, odmah posle krivine kod trafostanice put Mareze.


    Sent from my P10+ using Tapatalk
    Last edited by BiTrAtE; 02-03-18 at 09:35.

  7. #157
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Bojan (odličan keramičar) će ti to završiti, barem je meni odradio dobar posao.

    +38269517431

    Što se tiče kamena, ako ćeš prirodni onda pored novog Volvoxa odma imaš odličan izbor 30-45e po m2, u zavisnosti od kamena.

    Ako ćeš vještački onda Kips i Stone Desing ili tako nešto odmah posle krivine kod trafostanice put Mareze.



    Sent from my P10+ using Tapatalk
    Hvala,
    Ti si to sada negdje radio?
    Pitam, jer sam u nedoumici da li citav zid u dnevnoj da radim, duzina je skoro 5 m?
    Gledam po netu da ima finih kombinacija i gdje nije citav zid odradjen.
    Naki savjet?

  8. #158
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,346
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,689
    Thanked in
    5,186 Posts

    Default

    Aha, odradio sam dio zida za TV u dnevnoj prirodnim kamenom.




    Sent from my P10+ using Tapatalk
    Last edited by BiTrAtE; 02-03-18 at 09:48.

  9. #159
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    16,248
    Thanks Thanks Given 
    281
    Thanks Thanks Received 
    568
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    aaao sto je kablova.. :/
    ___________________________

    slikam slike povoljno

  10. #160
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,735
    Thanks Thanks Given 
    9,156
    Thanks Thanks Received 
    6,613
    Thanked in
    2,590 Posts

    Default

    Ovo meni izgleda super ali brate vidjeces i sam posle odredjenoig vremena dosadi.
    Pricam iz iskustva, docice ti na kraju kuca ustvari kao lokal. Daj malo drveta i neceg toplog. Mici te neonke i cuda

  11. #161
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,346
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,689
    Thanked in
    5,186 Posts

    Default

    Haha, u izgradnji je, 1 kabl se neće viđet bukvalno

    Sent from my P10+ using Tapatalk

  12. #162
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,346
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,689
    Thanked in
    5,186 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Ovo meni izgleda super ali brate vidjeces i sam posle odredjenoig vremena dosadi.
    Pricam iz iskustva, docice ti na kraju kuca ustvari kao lokal. Daj malo drveta i neceg toplog. Mici te neonke i cuda
    Što znam, nisam ja mnogo imao ovdje prostora za eksperimentisanje, a i volim moderniji stil + minimalizam totalni bez mnogo stvari. U fazi je renoviranja, biće to na kraju skockano kako treba, što se tiče drveta šank sam odradio hrastovom punom pločom mada nisam zadovoljan na kraju kako se sve to uklopilo pa ću nešto činjet, muka sa renoviranjem, 3 puta je teže no gradit iznova



    Sent from my P10+ using Tapatalk

  13. #163
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    E ovo mi se dopada, koja je sirina?
    Koliko je kostalo?
    Je li mogao da podigne uticnice?
    Dosadjujem znam

  14. #164
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,346
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,689
    Thanked in
    5,186 Posts

    Default

    Kamen je otprilike oko 4.5m2 x 35e + 10e po m2 za ruke

    Utičnice ti možeš đe oćeš, ovo je gipsani zid iza, iza TV-a je još 3 utičnice.

    Sent from my P10+ using Tapatalk

  15. #165
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,735
    Thanks Thanks Given 
    9,156
    Thanks Thanks Received 
    6,613
    Thanked in
    2,590 Posts

    Default

    Ovo je prelijepo. Naravno renoviranje je opuc, bice to prva liga. Srecni radovi.

  16. #166
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,455
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    54
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Ima li ko koga da pravi dobru kvalitetnu stolariju za kucu, drvenu?
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  17. #167
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    Traži kakve Rožajce, povoljniji su od ovih u nižim krajevima.

  18. #168
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    829
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    ima ova nova firma MasterHome+ se zove.. imaju strasnu ekipu, mnogo dobri majstori a i cijene su odlicne.. pogotovo sad u startu imaju i popust 10%..

    https://www.instagram.com/masterhomeplus/

    mozes im se u inbox javit ako ti je cimanje da ih zoves...

  19. #169
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,224
    Thanks Thanks Given 
    150
    Thanks Thanks Received 
    281
    Thanked in
    167 Posts

    Default

    Dobar majstor da mi napravi bravu na PVC prozoru. Nesto se sje..... i ne moze da se zatvori. podgorica


    Sent from my iPad using Tapatalk
    My Job Is Top Secret. Even I Don't Know What I'm Doing.

  20. #170
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    8,094
    Thanks Thanks Given 
    2,002
    Thanks Thanks Received 
    1,333
    Thanked in
    805 Posts

    Default

    Ima li negdje da se kupi ona korica kojom je pokrivena radna ploca u kuhinji spusteno nesto toplo pa je popucalo na par mjesta al nzm tacno kako da trazim i gdje svaki savjet je dobrodosao

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  21. #171
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    Naravno da nema, to je fabrički tako. Zamijeni ploču, 25e po metru dužnom je, neđe čak manje može bit

  22. #172
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,744
    Thanks Thanks Given 
    1,175
    Thanks Thanks Received 
    1,933
    Thanked in
    1,052 Posts

    Default

    Imam jednu prostoriju koju bih htio da pregradim, ne treba mi nista specijalno samk da ima klizna vrata da bih mogao da prolazim. Da li pvc, ili nesto "tanje" npr moze i pleksiglas kao za tush kabine. Ko to radi, preporuka?

  23. #173
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    Od univera mogu klizna lagano al sad cijena nije baš najjeftinija. Pleksiglas je skup takodje, a lako se izgrebe.

  24. #174
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,397
    Thanks Thanks Given 
    1,500
    Thanks Thanks Received 
    1,610
    Thanked in
    1,306 Posts

    Default

    Kome god treba da se sto radi od univera, kuhinje, plakari itd. Neka mi se javi.

    Sent from my HUAWEI SCL-L04 using Tapatalk

  25. #175
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Kotor
    Posts
    77
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ima li ko da mi preporuci nekog da odradi krevet i uzglavlje + plakar ali da je bass luksuzno jer mi se nesto ne kupuje u salone itd... Ako znate nekog majstora saljite broj. Pozdrav


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Page 7 of 245 FirstFirst ... 345678910111757107 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Majstori NON STOP?
    By Corwin in forum Centralni
    Replies: 4
    Last Post: 18-07-10, 01:41
  2. majstori u bd ?
    By swinger in forum Primorski
    Replies: 6
    Last Post: 17-08-09, 09:44
  3. Majstori za Pezo
    By Krsto Zrnov Popovic in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 2
    Last Post: 21-06-08, 20:13
  4. Cetinjski majstori
    By gabol in forum Centralni
    Replies: 10
    Last Post: 09-11-06, 15:29
  5. Majstori foliranti
    By Splinter in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 07-08-06, 10:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •