A inace sta se desava kad dobijes vizu i ne vratis se posle 6mjeseci( valjda je toliko dozvoljeno najduze da se ostane) ? Npr vratis se posle 8 ili 9 ? Ne dozvoljavaju ponovni ulazak u ameriku ?mada sad se sjetih znam tipa bio tamo par god, vratio se i nisu zeljeli vizu da mu izdaju ponovo, i lik 6 7 puta aplicirao svu mogucu dokumentaciju nabavio i garancije i ponovo zapalio za vratiti se nikad
![]()





Reply With Quote
mada sad se sjetih znam tipa bio tamo par god, vratio se i nisu zeljeli vizu da mu izdaju ponovo, i lik 6 7 puta aplicirao svu mogucu dokumentaciju nabavio i garancije i ponovo zapalio za vratiti se nikad
Salu na stranu.... svako od njih je imao neku porodicu tamo i normalno da ce ih odbiti. Pripremiti se dobro i nemate frke.

i pojavila mi se super prilika da odem tamo na mjesec dana bukvalno samo vizu da izvadim i kartu da kupim. Ali pretpostavljam da im to ne mogu reci "zovu me tamo da kuliram mjesec dana pustite me" zato sam kontaktirao vas sve dobre ljude o iskustvima


Bookmarks