Padajte pahulje bele, padajte tise i jace
U inat dusmanima sa cdm foruma
Koji sad mogu samo da kukumavce
MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!
A sto me nerviraju ovi sa sjevera sto su dosli ovdje kod nas cikotica cistokrvnih i zale se na snijeg, da ste i dalje na Zabljaku psi bi vam vukli saonice i trebalo bi vam pola dana da izadjete do dvorista.
MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!
Valja ociostit oko kuce, posto ovo ne prestaje da pada
![]()
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Ja sam se sinoc izmeracio do 03h i malo se izgrudvao danas dosta vala do 2019![]()
Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
A sta rade podgoricani sa snijegom..uiiiippppp. Lizu auta, jedu snijeg, gledam u Deltu jutros jakne se debele iznose, jedan momak u spilringfild 5 debelija dzempera trguje.... Driftuje se po siti kvartu na ljetnje gume, mufovi se nose i krzna od nerca
Uiiipppppppppp 2cm snijega kraj svieta, spasavaj se ko moze...
One Ring to Rule them all...
Uiiip međedović
Sent from my P10+ using Tapatalk
Uiiiippppppp veli jeste li shterika kupili i soka na razbijanje ? Chaja ukuvali da se ne naladite ?
Rade li klime i moze li se od zimeeeee
Uiiiipppppp
Cijelu noc ce ovako da siplje
One Ring to Rule them all...
Vise da pada a manje da se prima nije ga bivalo u ovo vakta sto pamtim...
p9lite
U Podgorici pada slab snijeg. Nadajmo se da ce ga biti jos.
![]()
![]()
I nisam zidar, ali eto
oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton
Ako zaledi nocas, bice veselo sjutra ujtro
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Ovo nije snijeg nego kisa da vam odmah recem
Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Rekli su zestok minus ujutru...mada su rekli i razvedravanje danas popodne
p9lite
Uip klaponjeSamo snijegaa u siti kvartuaa
Sent from my LG-H815 using Tapatalk
I did it for me. I liked it. I was good at it. I felt alive. - Walter White
Samoooo beloooo breeee, neka sipa, nek se jede i lize uippp
One Ring to Rule them all...
kakvo oduevljenje sad kod jedne djevojke koja se slikala za instagram sa sve snijegom u rukama
Sent from my iPhone using Tapatalk
Najveća tragedija u mom ivotu je smrt Ane Karenjine. - Dovlatov
dako zapne sad, steta za ovo maloprije skroz voda a lici na snijeg
odoh malo na onaj napaceni forum![]()
Jeo sam snijeg. Napravio sam grudvu. Izbacio na instagram. Sori gajs.
MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!
There are currently 4 users browsing this thread. (1 members and 3 guests)
Bookmarks