Toliki je pomet napolje - da ojdoh u šetnju.
Stefke ajde nedje u baštu da platiš čaj.![]()
Toliki je pomet napolje - da ojdoh u šetnju.
Stefke ajde nedje u baštu da platiš čaj.![]()
Ljepote ove! Koja zdravina!
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Sve mi aplikacije pokazuju minus a termostat na 4 stepena :-). Mada, pokazuju i snijeg pa ga samo po planina vidim
Let it fakin' snow![]()
Okle..
Ako ovako nastavi biće 2metra.![]()
ali bez prestanka do nove godine.
![]()
Počeo lijepo da sipa
Sent from my P10+ using Tapatalk
Moguće ali na sjever.![]()
Vjetar utanjio do zore more bit svasta....
p9lite
Po metra sjutra
))
p9lite
Ako ovako nastavi vanredno stanje za po ure.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Polako kreće![]()
kad bi malo pojačao i tako do ujutruda ne idem na posao
Sent from my iPhone using Tapatalk
Najveća tragedija u mom ivotu je smrt Ane Karenjine. - Dovlatov
U Budvu sipa fino![]()
Gasi PG poslije 6 godina, progleda nas Bog-Allah.
divnoća...gledam kroz prozor a tako bih rado u šetnju...sirak tužni![]()
Sovrenstvo tvorenija, tainstvene sile boe,
nita ljepe, nit je kada, niti od nje stvorit moe!
AKo bude sjevera sjutra, neces ni jos koji dan moc iz kuce![]()
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Do 6ujutro po prognozi..a posle s kisom..pa opet uvece pocinje..steta
Sent from my Le X620 using Tapatalk
There are currently 8 users browsing this thread. (0 members and 8 guests)
Bookmarks