Page 17 of 29 FirstFirst ... 713141516171819202127 ... LastLast
Results 401 to 425 of 709

Thread: Honda Club

  1. #401
    Join Date
    May 2010
    Posts
    2,581
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    To ti zavisi da li ta kola imaju opciju da im se vrati porez tj odbije, neka imaju (uglavnom auta registrovana na firme) a neka ne. Kod nas moras svakako platiti porez od 19 %

  2. #402
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,099
    Thanks Thanks Given 
    639
    Thanks Thanks Received 
    654
    Thanked in
    408 Posts

    Default

    Honda najavila višemilijunsko povlačenje

    „Bolje časno povlačenje nego nečasni poraz“ misle u Hondi, odnosno Acuri – zbog problema sa zračnim jastucima najavljeno je povlačenje 2.23 milijuna vozila
    2017 Acura NSX

    foto: Honda / Acura


    Američka saga oko Takatinih zračnih jastuka se nastavlja: 10 proizvođača je već ranije opozvalo oko 17 milijuna vozila, a sada Honda i Acura najavljuju povlačenje još 2.23 milijuna vozila zbog Takatinih jastuka. Zanimljiva je statistika vezana za Takatine zračne jastuke: nije poznata još niti jedna ozljeda vezana uz jastuke ovog proizvođača, ali je u svijetu najmanje desetero ljudi poginulo zbog eksplodirajućih Takatinih komponenti, čime ovaj sustav ima omjer ozljeda naspram smrti jednak centru udara nuklearne bombe. „Takata – atomski precizna!“. Morbidne pošalice na stranu, problem je relativno lako rješiv ako se inflatori zamjene dijelovima drugih dobavljača, no naravno to sve pričinjava popriličnu muku i vlasnicima i proizvođaču (tj. Hondi/Acuri).

    Popravci, odnosno zamjene potencijalno precizno-ubojitih komponenti počinje ovo ljeto, a vlasnici vozila s bombama instaliranim u automobilima početi će dobivati obavijesti kada da se jave u ovlaštene servise za popravak. Modeli s lošim komponentama su: 2005-2012 Acura RL, 2007-2011 Honda CR-V, 2007-2016 Acura RDX, 2007-2014 Honda Ridgeline, 2009-2014 Honda Fit, 2009-2014 Acura TL, 2010-2014 Honda FCX Clarity, 2010-2014 Honda Insight, 2010-2013 Acura ZDX, 2011-2015 Honda CR-Z i 2013-2016 Acura ILX.
    S ovim posljednjim povlačenjem, ukupan broj „pogođenih“ vozila ova dva proizvođača (može se i tako reći) u SAD-u se popeo na paprenih 8.51 milijuna automobila.


    Već stotinka sekunde čini bitnu razliku





  3. #403
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Danas sam furao ovo, tvrdim da je najbolji V6 ever made:


    TAKUMI

  4. #404
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    4,513
    Thanks Thanks Given 
    814
    Thanks Thanks Received 
    716
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Ovo nesto staro i desnjak volan....ili se varam

  5. #405
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Volan lijevo, skoro brand new.
    TAKUMI

  6. #406
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Daj kompletnu sliku. A Leksusov V6, zar on nije najbolji ever made?

  7. #407
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Accord 2016.
    Lexusov V6 nije najbolji, drugi najbolji. Posle ovoga gore.
    Znas kako, bucniji je od Lexusovog, trosi oko 2 litra vise, nema toliko Nm na niskim obrtajima i nije toliko miran, pogotovo kad radi na 3 cilindra, ali ostalo...
    Last edited by Fabia_Elegance!; 05-11-16 at 10:17.
    TAKUMI

  8. #408
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Accord 2016 EX-L V-6

    Compression Ratio: 10.5 : 1
    Horsepower: 278 @ 6200 rpm
    Torque: 252 lb-ft @ 4900 rpm
    6-Speed Automatic Transmission (6AT) with Sport Mode
    City: 21 MPG - 11,2 l/100km
    Highway: 34 MPG - 6,9 l/100km
    Combined: 26 MPG - 9 l/100km

  9. #409
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    4,513
    Thanks Thanks Given 
    814
    Thanks Thanks Received 
    716
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Volan lijevo, skoro brand new.
    Da mene slika povuce gledajuci bocicu glicerina na RHD strani...
    Slika sa neta ili ??

  10. #410
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A tooo, slika je sa neta. Nisam mu slikao auto zato sto sam bio ljubomoran na motor.
    Last edited by Fabia_Elegance!; 05-11-16 at 18:30.
    TAKUMI

  11. #411
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    4,513
    Thanks Thanks Given 
    814
    Thanks Thanks Received 
    716
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Skuzio sam stari.....

  12. #412
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Nojeva ostrva
    Posts
    2,657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    drži li iko djelove za starije honde

    Tražim Honda Civic 1.6i 93kw 1997 razvodnik paljenja

    na pm ili na 069 223 133
    this is pointless

  13. #413
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    flyin' to the moon
    Posts
    4,195
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Valjalo bi dici temu iz mrtvih malkice.


    Za pocetak, malo tehnikalija trenutnog fwd kralja Ringa:





  14. #414
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,123
    Thanks Thanks Given 
    578
    Thanks Thanks Received 
    774
    Thanked in
    388 Posts

    Default

    Ima li zvaničnog Hondinog predstavništava u Crnoj Gori?

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
    In vino veritas

  15. #415
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    4,513
    Thanks Thanks Given 
    814
    Thanks Thanks Received 
    716
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Ac Viva....

  16. #416
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    flyin' to the moon
    Posts
    4,195
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Daleko bilo posla tamo, bilo kakvog.


  17. #417
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    29,076
    Thanks Thanks Given 
    3,636
    Thanks Thanks Received 
    6,766
    Thanked in
    4,051 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kapetan View Post
    Valjalo bi dici temu iz mrtvih malkice.


    Za pocetak, malo tehnikalija trenutnog fwd

    niko ne daje dupe od majmuna za ovo
    de recimi jesu li rijesili problem sa vibracijama na 3,5 vcm
    Prema tome, šta da ti kažem?

  18. #418
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    4,513
    Thanks Thanks Given 
    814
    Thanks Thanks Received 
    716
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kapetan View Post
    Daleko bilo posla tamo, bilo kakvog.
    Jel nisu oficial za honda a oni se utipovali da jesu?

  19. #419
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    flyin' to the moon
    Posts
    4,195
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Nema tu ni O of Officiala. Sve sam morao sam da organizujem za zamjenu kapisle airbaga po opozivu i da drezdim tamo dok nisu promijenili.

    Da ne pricam o odnosu prema klijentima, upitu za djelove, nabavci istih itd itd. Kosta manje da povedem auto u BG u Deltu na veliki servis i da se vratim lijepo posle dva dana setnje.

    Tuzno, ali tako je kako je.


    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    niko ne daje dupe od majmuna za ovo
    de recimi jesu li rijesili problem sa vibracijama na 3,5 vcm
    Ebes 3.5. Ovo je osnov za buduce neke engine.


  20. #420
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    29,076
    Thanks Thanks Given 
    3,636
    Thanks Thanks Received 
    6,766
    Thanked in
    4,051 Posts

    Default

    zar nije efel motors za honde?
    Prema tome, šta da ti kažem?

  21. #421
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    flyin' to the moon
    Posts
    4,195
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Servis mozes da radis naravno.

    Uvoznik je ona firma dje je karting a povezani su sa AC Viva.

    Mozes da kupis novu Hondu,a da je servisiras nedje vani dok je u garanciji.


  22. #422
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    4,513
    Thanks Thanks Given 
    814
    Thanks Thanks Received 
    716
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Ok...

  23. #423
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,211
    Thanks Thanks Given 
    121
    Thanks Thanks Received 
    116
    Thanked in
    58 Posts

    Default



    Ako nekome zatreba dobar auto...

  24. #424
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    flyin' to the moon
    Posts
    4,195
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Lijepa Honda. Dosta rijetke oem felne na slici.

    Slao sam prodavcu sms da nece trampu medjutim vec kupio auto covjek.


  25. #425
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,211
    Thanks Thanks Given 
    121
    Thanks Thanks Received 
    116
    Thanked in
    58 Posts

    Default

    Jos nisi proda hondu?! Koji smo mi jadovi...

Page 17 of 29 FirstFirst ... 713141516171819202127 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Honda Club!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 340
    Last Post: 14-03-11, 17:30
  2. Honda - Acura Club!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 125
    Last Post: 11-04-10, 12:48
  3. Honda Club!!!
    By VIERI_32 in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 40
    Last Post: 02-08-05, 06:41
  4. Honda HSC
    By WOODSTOCK in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 13
    Last Post: 23-12-04, 00:54
  5. Honda...
    By Unmedicated in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 14
    Last Post: 29-10-04, 21:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •