
Originally Posted by
zvoncica
thanks dEvojko, oni matrak mi dukat glumi
Inače ne volim zimu ali jedva ekam da e posmrzavamo da ova boleštna prestane! pi kako je gadno vlažmo i smrdeljavo
A đe me nađe s' ekavicom...nakostriješih se od ovoga dEvojko. A mogla si bez toga!
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Bookmarks