Sad bas lupas.
Evo ja sam danas slucajno usao u ideu u gintas. Zdenka sir 1.49 u HDL je 0.99, vidjeh Nutelu na akciji u Ideu za 6.49 a u HDL je 4.99
Voli regularni je isto skuplji a o Aromi da ne pricam. Za Nas diskont ne znam, jer nisam bio jos, a vele da ima dosta artikala koji su tamo nesto jeftiniji od HDLa I obrnuto, tako da je vjerovatno to tu nedje.
Poci cu I u taj Nas diskont kad se razmakne guzva
Sent from my EVA-L09 using Tapatalk



Reply With Quote





Bookmarks