View Poll Results: Moj najčešći izbor je:

Voters
134. You may not vote on this poll
  • AROMA

    13 9.70%
  • HDL

    41 30.60%
  • iDEA

    8 5.97%
  • VOLI

    72 53.73%
Page 10 of 255 FirstFirst ... 678910111213142060110 ... LastLast
Results 226 to 250 of 6359

Thread: Trgovački lanci | poslovna politika i odnos prema kupcima

  1. #226
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,703
    Thanks Thanks Given 
    1,165
    Thanks Thanks Received 
    718
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Narod uporno neće da prihvati da Laković nikakve niže cijene nema nego Voli, Idea ili Aroma.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
    Yes, I'm in need of something
    But it's something you ain't got​

  2. #227
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,319
    Thanks Thanks Given 
    5,881
    Thanks Thanks Received 
    7,608
    Thanked in
    3,046 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Narod uporno neće da prihvati da Laković nikakve niže cijene nema nego Voli, Idea ili Aroma.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
    Sad bas lupas.

    Evo ja sam danas slucajno usao u ideu u gintas. Zdenka sir 1.49 u HDL je 0.99, vidjeh Nutelu na akciji u Ideu za 6.49 a u HDL je 4.99

    Voli regularni je isto skuplji a o Aromi da ne pricam. Za Nas diskont ne znam, jer nisam bio jos, a vele da ima dosta artikala koji su tamo nesto jeftiniji od HDLa I obrnuto, tako da je vjerovatno to tu nedje.
    Poci cu I u taj Nas diskont kad se razmakne guzva

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  3. #228
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,346
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,689
    Thanked in
    5,186 Posts

    Default

    Mislim da je za alkoholna pica Lakovic ubedljivo najjeftiniji.

  4. #229
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,346
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,689
    Thanked in
    5,186 Posts

    Default

    Lol, kad je već pomenu tamo sam Pevac dunju trgova za 13, ili 14 eura, nisam siguran dok je u Aromu bila 22, haos...

  5. #230
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,807
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Nije losa ona dunja, samo su hemija prava sjutra se sa glavom dijelis

  6. #231
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,346
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,689
    Thanked in
    5,186 Posts

    Default

    Velika istina zato sam je i batalio (sve voćne industrijske rakije), mada moram probat dunju Nenada Jezdića, ne znam ima li se đe ovdje uzeti?
    Btw, skuplja je no flaša Chivasa

  7. #232
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    breskva (Plantaže je proizvode) nije toliko loša.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  8. #233
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,572
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    breskva (Plantaže je proizvode) nije toliko loša.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    To je najgora moguća rakija što su Plantaže napravile. Loza je mnogo bolja od te brlje.

  9. #234
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,319
    Thanks Thanks Given 
    5,881
    Thanks Thanks Received 
    7,608
    Thanked in
    3,046 Posts

    Default

    Kad pomenuste alkohol, ja volim vise nazdravit sa skenderbegom no sa rakijom, a prosle zalihe koje sam imao. Ima li se dje kupit za neke normalne pare ili da cekam sledeci moj odlazak u Albaniju

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  10. #235
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    E ono je tek posebna priča, kakav je ono špiritus majko sveta.
    za brisanje prozora nema bolje..
    She is only here to annoy herself!

  11. #236
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,483
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    4,447
    Thanked in
    2,611 Posts

    Default

    Naš diskont u NK je jeftiniji dosta od ovoga u PG. Nema logike

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  12. #237
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,807
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Breskva je pravo smece uf
    Jedino institut loza i kruna su vrijedne pomena od plantaza..
    A i ja bi probao od jezdica onaj lik mi je prejak mora da mu je i loza dobra haha

  13. #238
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Gužve u Diskontu više nema... Tako da možete lagano

    Ja sam na blic bio 2x i vidio da su za neke artikle počeli da dižu cijene, što je i očekivano.

    Uglavnom, skoro svi proizvodi sa onog kataloga HDL koji je stizao na viber su jeftiniji u N Diskontu...

  14. #239
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Prvi put u Crnoj Gori, samo u IDEI Super (tržni centar Mall of Montenegro), iskusite inovativniju, drugačiju i najbržu kupovinu do sada!
    Sken za tren je nova usluga za korisnike Super Kartice, novo iskustvo kupovine, bez čekanja u redu, pakovanja i kucanja artikala na kasi.
    Pozivamo Vas da posjetite IDEU Super i isprobate uslugu koja vrijeme kupovine skraćuje na minimum.
    Pročitajte više na >> https://goo.gl/kjkb7W



    Napokon neka inovacija...

  15. #240
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Lol, kad je već pomenu tamo sam Pevac dunju trgova za 13, ili 14 eura, nisam siguran dok je u Aromu bila 22, haos...
    Gazdina u Trebinje 10e tj 20 maraka, ako se ne varam duplo manje u odnosu na naše cijene?

  16. #241
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,955
    Thanks Thanks Given 
    348
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aigokeros View Post
    Prvi put u Crnoj Gori, samo u IDEI Super (tržni centar Mall of Montenegro), iskusite inovativniju, drugačiju i najbržu kupovinu do sada!
    Sken za tren je nova usluga za korisnike Super Kartice, novo iskustvo kupovine, bez čekanja u redu, pakovanja i kucanja artikala na kasi.
    Pozivamo Vas da posjetite IDEU Super i isprobate uslugu koja vrijeme kupovine skraćuje na minimum....

    .....

    Napokon neka inovacija...
    Napokon dvije radnice kući. Da se riješimo onih dosadnih i bezobraznih radnica iz prethodnih postova..

    Zainat neću da koristim to skeniranje!

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk

  17. #242
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    6,385
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    2,093
    Thanked in
    779 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kupus View Post
    Jedino institut loza i kruna su vrijedne pomena od plantaza..
    Kakve veze ima institut loza sa Plantazama?

  18. #243
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,652
    Thanks Thanks Given 
    75
    Thanks Thanks Received 
    931
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Bio sam juce u kupovinu u nas diskont po prvi put od novog otvaranja, cijene su podignute i u egalu sa konkurencijom osim tih dobro proizvoda koji su uvijek bili jeftini.

    Sada imaju znacajno veci izbor nego proslog puta, i imaju odlicnu ribarnicu sa velikim izborom freske ribe po ok cijenama. Imaju akvarijume, vade pred tobom ribu obradjuju i pakuju.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  19. #244
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NokiaPg View Post
    Napokon dvije radnice kući. Da se riješimo onih dosadnih i bezobraznih radnica iz prethodnih postova..

    Zainat neću da koristim to skeniranje!
    Postoji kasa za ove kupovine i radnica koja je uvijek tu.
    Ne inatiš se nikome... Samo možeš brže da završiš kupovinu i pratiš cijene artikala i koliko ti je račun.

    Možda IDEA ponudi uskoro i samouslužne kase. Makar ih u BG/NS imaju odavno...

  20. #245
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,955
    Thanks Thanks Given 
    348
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    prodavnice idu ka smanjenju radnika. Ne samo oni nego svi. Za početak ubrzanje a onda klik.
    Bojkotujem skener.

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk

  21. #246
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,374
    Thanked in
    2,263 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Bio sam juce u kupovinu u nas diskont po prvi put od novog otvaranja, cijene su podignute i u egalu sa konkurencijom osim tih dobro proizvoda koji su uvijek bili jeftini.

    Sada imaju znacajno veci izbor nego proslog puta, i imaju odlicnu ribarnicu sa velikim izborom freske ribe po ok cijenama. Imaju akvarijume, vade pred tobom ribu obradjuju i pakuju.
    Naš diskont ima bolju ponudu nego ranije ali i dalje ne tako bogat izbor i poprilično konfuzno izložena roba. Plus im je veća površina objekta, veći broj kasa, minus su im cijene kao i kod Lakovića kojeg gledat očima ne mogu zbog cijena koje su bezobrazluk. Mada sve je to i dalje daleko od neke kvalitetne ponude. Kad brašno maržiraju 30% što reći. Zastiđe.

  22. #247
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NokiaPg View Post
    prodavnice idu ka smanjenju radnika. Ne samo oni nego svi. Za početak ubrzanje a onda klik.
    Bojkotujem skener.
    Zašto bi plaćali nekog da puni kese, da skuplja kolica po parkingu, da vaga voće/povrće itd.
    Toga nema niđe... Osim u CG.

  23. #248
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,955
    Thanks Thanks Given 
    348
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    To je to...
    Ono za kolica im ne mogu oprostiti. Ja nemam euro da ubacim da ih vozim jer nosim karticu. Zato kada je veća nabavka to nije Idea, baš ih izbjegavam zbog toga.
    Od svih marketa su najprepredeniji. Znam da neće niko ka plaća što ne mora ali ako plaća voli maksi i laković onda neka i oni plate.

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk

  24. #249
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,346
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,689
    Thanked in
    5,186 Posts

    Default

    Ada ne uzimaju ti euro, samo te sa njim stimulišu da vratiš kolica na svoje mjesto i onda isti taj euro dobijaš nazad. Po meni, odličan potez, dovoljno je samo vidjeti što se u ostalim marketima radi sa kolicima, ostavljaju se na parking i onda logično da jedan zaposleni mora samo kolicima da se bavi.

  25. #250
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,374
    Thanked in
    2,263 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Ada ne uzimaju ti euro, samo te sa njim stimulišu da vratiš kolica na svoje mjesto i onda isti taj euro dobijaš nazad. Po meni, odličan potez, dovoljno je samo vidjeti što se u ostalim marketima radi sa kolicima, ostavljaju se na parking i onda logično da jedan zaposleni mora samo kolicima da se bavi.
    Nema mi ništa mrznije no kad irvasi ostave kolica nakon što završe po sred parking mjesta....

Page 10 of 255 FirstFirst ... 678910111213142060110 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Odnos drzave prema poljoprivredi
    By autodijagnostika in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 08-05-13, 08:14
  2. A ljubaznost prema kupcima u barskim lokalima ??!!??
    By sagitarius in forum Primorski
    Replies: 60
    Last Post: 01-10-12, 20:43
  3. Zeljezara i odnos drzave prema Davidovicu
    By HIPER in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 14-05-11, 21:44
  4. Odnos drzave prema vjerskim zajednicama...?
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 28
    Last Post: 18-07-10, 11:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •