Dao ga i Filip Raičević protiv Foggie.
Bocnuo ga Marušić danas.
http://www.vijesti.me/sport/adam-mar...eriji-a-960750
I've never seen so many electric jellyfish in my life!
Dao ga i Filip Raičević protiv Foggie.
Evo licitiraju i sa Tumbakovićem kao novim selektorom Srbije.
Mada vjerujem sumnjam da im je on među prvim opcijama.
I've never seen so many electric jellyfish in my life!
http://www.vijesti.me/sport/samo-jed...-u-2017-960965
Ukupan učinak mladih nacionalnih timova, mladog (U21), omladinskog (U19) i kadetskog (U17), iznosi - jedna pobjeda, dva remija i čak osam poraza
Ponovo A.R. Vidjećemo šta će biti, ponavljam se već![]()
http://www.vijesti.me/sport/dordevic...rsenala-961776
Luka Đorđević opet kupi otpatke po Rusiji![]()
I've never seen so many electric jellyfish in my life!
Svaki gol mu je otpadak, on i Srećko Savović su ista osoba.
Sent from my P10+ using Tapatalk
@Bitrate Već 6 golova, u vrhu je liste strijelaca ruskog prvenstva.
Luka "Tap-in" Đorđević![]()
I've never seen so many electric jellyfish in my life!
Stvara igrace za kvalifikacije 2022 i to za U 21. Treba imati strpljenja
Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Crna Gora, gnjezdo sokolova,
ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
Tko zlobio – crn mu obraz bio
Razlog zbog kojeg nijesmo igrali prijateljsku ovih dana?
Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!
Jer već imamo oformljen sastav i nemamo potrebe da se uigravamo kad smo prva reprezentacija po rankingu. Treba li ti i treći dobar razlog ?
Svasta i ja pitam.
Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!
Koliko sam ja skontao neke reprezentacije su ih ispalile pa zato.
Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Crna Gora, gnjezdo sokolova,
ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
Tko zlobio – crn mu obraz bio
Molim vas, gledao sam trominutni pregled meca. Pratite momka sa brojem 4. Ja goreg fudbalera u zivot vidio nisam
Mozemo pricat sta hocemo ali fudbalski debakl u mladjim kategorijama
To znaci da se radi katastrofalno i da nam je buducnost ista takva.
Isto bi dejo mogao malo da sjase, snace se neko i bez njega
Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Onaj učinak od jedne pobjede naših reprezentacija u mlađim kategorijama ove godine je ostao nepromijenjen. Veliki uspjeh naših selektora i trenera širom CG.
Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Jovetić dao gol
Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока
super. ne radi se u ponedeljak.
http://cg-fudbal.com/novi-poraz-kade...eprezentacije/
Kadeti igrali međunarodni turnir, tri meča-tri poraza.
Mučeni Jovetić nije bio u protokolu za LŠ i sad opet nije u protokolu protiv PSG-a, jer sad ima novu povredu mišića.
Od toliko klubova i liječnika kako je moguće da niko ne provali đe taj momak toliko rilja da se stalno povrijeđuje.
I've never seen so many electric jellyfish in my life!
I've never seen so many electric jellyfish in my life!
Procitah u Dan da ce Tumba vjerovatno da vrbuje Djurdjevica za reprezentaciju.
I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks