po***** se na olympiakos..kad nisu u stanju da dobiju romu bez pola tima pff....
Werder - Levski 1-1
Sporting L - Bayern 2
Olympiakos - Roma X
Valencia - Shaktar 1-1
Chelsea - Barselona X
Inter M - Spartak M 1
Kvota 63.23
Werder - Levski 1-1
Chelsea - Barsa 2-3
Inter - Spartak 1
Valencia - Shakhtar 1
Sporting - Bayern - 1X
Kvota 5.87 uplata 10e
Dobitak: 58.7e
Sparta - Espanyol 1
Bordo - Liverpool pp X
Celzi - Barsa pp X
Olympiakos - Roma 1
Kvota 20.35 uplata 10e
Dobitak:203e
Ovo sam igra...shto bude bude...![]()
Last edited by BiTrAtE; 18-10-06 at 17:36.
po***** se na olympiakos..kad nisu u stanju da dobiju romu bez pola tima pff....
Ja sam zadovoljanRezultati su bili extra. Tesko da se moglo promasit, samo je pitanje kolko je ko ulozio i koliko je parova povezao. Ja mislim da su kladionice pukle kao sto nisu odavno. Ja sam igrao:
Tiket 1:
Dinamo Kijev - Lion 2 1.65
Steaua - Real Madrid 2 1.9
Mancester - Kopenhagen 1 1.1
Anderleht - Milan 2 1.65
Lil - AEK 1 1.65
Verder - Levski 1 1.15
Inter - Spartak M. 1 1.25
Valensija - Satjor 1 1.3
Uplata: 5e Moguci dobitak: 96.5e Kvota: 17.55 + 10% (7+ parova)
Tiket 2:
Porto - Hamburg 1 1.85
Anderleht - Milan 2 1.65
Lil - AEK 1 1.65
Verder - Levski 1 1.15
Inter - Spartak M. 1 1.25
Valensija - Sahtjor 1 1.3
Uplata: 10e Moguci dobitak: 94.1e
They used to call me tricky_kid, I lived the life they wish they did, I lived the life don't own a car, now they call me SUPERSTAR
kad ces se otvorit tricky. ja ne mogu nista potrefit, nema te sile.
Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.
I jA SAM ZADOVOLJAN JUCE I DANAS KAD SE ODBIJE ULOZENO OD ISPLATE
DOBIJA SE CIFRA od NEKIH 170E Fina platica
Porto hamburger 1 1.9 sofro
Dynamo-Lyon 2 1.7 probet
uplata 30 isplata 100
Chelsea- Barcelona 1 2.5 shofro
uplata 20 isplata 50
Sporting -Bayern 2 2.3 pro bet
uplata 20 isplata 46
Werder Levski 1 1 /
Inter M -Spartak M 1 / ove 3 su kEDOWN pro BET
Valnecia- Shaktar 1 /
uplata 40 isplata 75 / tESKO LI JE BILO POGODIT IH)
kRENEM JA INACE DA UPLATIM OVU ZADNJU ISPLATU SA 60E u premier
vELI MI OVA RADNICA ne mogu se ove 3 vezivati kladionica je juce bila u minus, ja reko pa mogu li barem dva meca- kaze ona -ne, podji u neku drugu kladionicu, pa majku im je*em a sto kad smo mi u minus po 200-300e sto tad ne zatvore m*ter im *****, i ja podjem u kladionicu sansa i uplatim ali sa 40e
In our Shofro we believe))
kako ih hvalim da znaju pustili bi me da ZOVEM ZA dz
Pozdrav pa da i sjutra zatvorimo te kladionice
Last edited by kEDOWN; 18-10-06 at 23:33.
E za sjutra imam najvjerovatnije dogovorenu utakmicu ove lige Eufa. SMS treba sjutra u toku dana da dobijem od jednog naseg igraca koji grije klupuPoz pa mozda i javim .
Liberal !
Nemoj mozda, no javi, pa ne moras javno, no na private messages sibni to svima
Kedown, izbaci danas Sofrov i Pro Bet TIP DANA, ako budes zvao. Ja sam juce gledao parove Lige Uefa i nema ni jednog jedinog para da mogu rec da je siguranNajmanja kvota je 1 na mec Panatinaikos - Hapoel Tel Aviv 1.45 a nesto mi nije tako siguran taj par.
Mozda se moze igrat (mada nikad nisam dobio na ovaj Uefa kup):
Austrija V. - Vergem 1 1.65
Osasuna - Herenven 1 1.55
Odenze - Parma 1X 1.27
Livorno - Rendzers 1 1.85
Liberec - Sevilja 2 2.0
Njukastl - Fenerbahce 1 1.95
Kvota: 23.43
They used to call me tricky_kid, I lived the life they wish they did, I lived the life don't own a car, now they call me SUPERSTAR
uuuu.kup Uefa, e tu nema sanse da mogu sto potrefit!!!![]()
Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.
Sofrov i pro betov tip dana je isti
Newcastle-Fenerbahce - 1 kvota 1.9
ulazem 50
Pogledajte www.lob.cg.yu Ova prva utkamica stalno dodjeeeeeeeeee znaci 100% je sigurna stavljam je na svaki tiket
inace od ove 10 najtipovanijih utakmicA 6 dodje minimum, a nerijetko bude 7-8 pogodjenih pa kombinujte
Ako moze i mene ta dojava da se posalje na Pm
hvala
Last edited by kEDOWN; 19-10-06 at 14:48.
oce li mi neko reci, jel ta Wisla dojava dA UPLATIM NA BLEKBURN?
Znachi njukastl da se igra?isto vele i da je sparta sigurna...a i kvota je fina
JA STAVIH NA bLEKBURN 10E ZA 23E PA STO BUDE EVO 30 MINUT O-O
a NJUKASTL SAM SA 50E I UPLATICU JOS 2-3 TIKET SA PO 10E
Povede Visla protiv Blekburna...
They used to call me tricky_kid, I lived the life they wish they did, I lived the life don't own a car, now they call me SUPERSTAR
Lijepa namjeshtaljka blackburn iz 1 u 2... kEDOWN i ostali shto su igrali nek su sa srecjom te parice,pa dako se nocjas i mi ostali omastimo...![]()
#fakenews
I Blekburn i Palermo su dosli iz 1-2...
Dobra ova Austrija...![]()
Last edited by tricky_kid; 19-10-06 at 20:09.
They used to call me tricky_kid, I lived the life they wish they did, I lived the life don't own a car, now they call me SUPERSTAR
kako popadasmo na odenze..pix...eo gubi 2-1 20min do kraja...znam likova shto su po 100e stavili na njega..
E sad da se pofalim.
Njukastl sa 50 na 97,5 doslo naravno
Alkmar sa 100 na 160 doslo.
E kako nemas vise para jutros...![]()
E dam za subotu imam jednu utakmicu iz jedne druge lige kojoj cu mozda rezultat znati, samo na pm cu nekima poslati vjerovatnog pobjednika.![]()
Liberal !
Ja sam na svojeLolcina
uzO na singl Newcastle 1 1.95 sa 50 -97eura
Na blekburn 2 2.4 sa 10 -24e
Ali zato vratio ih na ove tikete sto sam sam sastavlja, nije doslo nista kako je trebalo ali bukvalno nista osim ovog Fenerbahcea i AZe Alkmara
Kako mi je ovaj odenze mrzan maj*ku mu ***** onda ovaj liberec *****vi a jos gora Sevilja kad njih ne moze dobiti, livorno jedan raspad, vidjeste li austriu protiv Zulte Waregema zastidje...
Pa sad vi nemojte pratit Shofra :P
Last edited by kEDOWN; 19-10-06 at 22:07.
Posalji i meni to![]()
Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.
Ja na ovaj kup uefa nikad nisam dobio. Problem je sto pola ekipa ne interesuje uopste da naprave nesto tu, pa salju drugi ili treci tim. Sevilja npr. sad ganja dobru poziciju u domacem prvenstvu, mozda i titulu, i uopste joj nije u interesu da igra takmicenje koje je osvojila prosle godine. Zato u taj kup uefa uvijek ima masu iznenadjenja. Ja odigrah juce:
Panatinaikos 1 1.45
Az Alkmar 1 1.65
Njukastl 1 1.9
Sevilja 2 2.2
Sa 10e za 100e okruglo, ali trt![]()
They used to call me tricky_kid, I lived the life they wish they did, I lived the life don't own a car, now they call me SUPERSTAR
ja sam se bash ispromasiva... ocajan mi tiket bio do te mjere da ga necu ni postavljat![]()
There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)
Bookmarks