20 stepeni
Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app
dako bude lijepo sledeće neđelje pošla bih malo da se izmeračim na poluprazne plaže![]()
Sovrenstvo tvorenija, tainstvene sile boe,
nita ljepe, nit je kada, niti od nje stvorit moe!
20 stepeni
Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app
jeste li izvadili jaakneee
ahahhaah salovi i to?
April,Maj,Septembar,Oktobar...Uzivancija..
Do kad pada ova hlamidija?
Sell the Vatican, Feed the World!
Srijeda/cetvrtak izgleda...
--------------------------
Do Not Disturb.
--------------------------
E krkna, dako se nauzivas sad, eo zahladnjelo a brzo ce i zima. :stupid:
Ledno e.
Svaki posa' je pošten posa', jedino nije bit' meteorolog u Crnu Goru. Pa ti ljudi ne umiju ubos' što će popodne bit a kamoli za $utra npr.
Dva rijetko lijepa dana a i za prekjuče a i juče je prognoza bila cio dan kiša. Najjače je što kad maše, ufate pa retroaktivno edituju prognoze :lolblue:
Srecom sam se povuka' na vrijeme u Podgoricu
Odje ljeto jbote, moze se u sorc lagano
Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
One Ring to Rule them all...
I po Lovćenu malo snijega.
Baš fino zahladilo![]()
kad sam depresivan i tužan, vrijeme onda bude nikakvo.
Vrijeme je inače bolekureće što se naših osjećanja tiče![]()
Dašak Norveške u CG. Wonderfulness
The more things change, the more they stay the same.
Skoro cijeli sjever blokiran. Dje ce nam zima kad je sad ovako.
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
mislim da su i oni znenadjeni. vanredno stanje odmah.
Last edited by starwalker; 07-10-17 at 12:40.
The more things change, the more they stay the same.
80+ cm Lukavica. E jes poranio majkumu
but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding
čuš mene poranio...ada ovo je katastrofa izavetah i dobih temperaturu i pi vala![]()
Sovrenstvo tvorenija, tainstvene sile boe,
nita ljepe, nit je kada, niti od nje stvorit moe!
There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)
Bookmarks