Nostalgičan za ljetnim nevremenom :-|
Pozuri, sleper ce istovarit
Sent from my iPhone using Tapatalk
nothing comes from violence and nothing ever could
Nostalgičan za ljetnim nevremenom :-|
The more things change, the more they stay the same.
Iliti romantikom
Sent from my iPhone using Tapatalk
nothing comes from violence and nothing ever could
Dako otrese jedan pljusak, mada mi se cini da nece kapi panut
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Ljetnji pljusak, turisti kao mravi kad im protreseš mravinajk bježe, brzo oblaće trenerke, čarape i patike a mi vatamo tada najljepše kupanje. Više nema takvih ljetnjih pljusaka, mada ni ja više ne živim na more![]()
Kia pada a ti se kupa.. Malo ljudi (većina sa primorja) razumije to...
Poslato sa kompaktne pisaće maine
............ \_(ツ )_/.............
E, sad se treba cuvat u saobracaju
Sent from my iPhone using Tapatalk
nothing comes from violence and nothing ever could
Ekipa, kakoe? ;D
Jesmo spremni za crveni talas?
![]()
The more things change, the more they stay the same.
Ne znam kako mi je Krkna, je li se povukla na neki rezervni poloaj![]()
Sunce, milo, samo mi jos jabuka u usta fali...
Sent from my Redmi Note 4 using Cafe Del Montenegro mobile app
Sell the Vatican, Feed the World!
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
slomi me ova vrucina pa spavam po cijeli dan
jutro obećava 50 stepeni subjektivnog osjećaja
Napolje je kao u rernu.
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Kako ste s ovim temp. rekordima? Zaključih da je bolje ne ulaziti u more.. nekako se lakše podnosi.
The more things change, the more they stay the same.
Pod klimu ove 2 dana. Ni u more mi se ne ulazi od guzvi i vrucine.
Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app
Ovo je ljeto! To mi treba, ovako kad bi moglo jos 2 mjeseca super bi bilo. Daj 45 stepeni odma sad odma
Sent from my iPhone using Tapatalk
Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.
Daj i 50 kad sam pod klimom.
Sent from my Redmi Note 2 using Cafe Del Montenegro mobile app
Yes, I'm in need of something
But it's something you ain't got
Ma daj 100 stepeni neka nas sprži sve!
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
A ne nego ćemo se pomijećat čitave godine, ima li što ljepše nego gole guzice kroz kuću šetat.
Inače viđela me komšinica kad sam otvorio prozor, ne znam kako ću joj na oči kad se budemo igrali sa đecom ispred zgrade.
There are currently 4 users browsing this thread. (1 members and 3 guests)
Bookmarks