Mozda jeste u sve jugopetrolove pumpe gorivo iz istog bazena, ali nije isto isto...
jer se u ono sto podje na sjever doda aditiva da ne mrzne
ali i mimo toga - nije svaka pumpa ista, nijesu jednako stari ni rezervoari ni vodovi ni nista... nije u svaki rezervoar isto vode... nije svaki rezervoar na istu temperaturu... ta "mikro" klima i uslovi mijenjaju strukturu goriva






Reply With Quote
Bookmarks