Nisam jebo ako ne zna cijelo selo...
Sent from my LG-H840 using Cafe Del Montenegro mobile app
Nisam jebo ako ne zna cijelo selo...
Sent from my LG-H840 using Cafe Del Montenegro mobile app
Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...
Priznajte da je dobar osjećaj samo što ga nećemo osjećat u skorije vrijeme...
Zar nije tema izrazite svoje misli? Ne smije se čovjek malo zamislit i bacit u neko razmišljanje... e pa čudo...
Ne umaraj se!
OT -E sad, đavoli će znati... vrda li, ili ne?
Vrda, vrda, nije prvi put.
Bronx, treba li ti radnika?
Tu es mon héro!
Viđeh onu objavu na Podgorički, deset navijača na jednoga. Junački, muški, sportski, kulturno i vaspitano. Tako se predstavlja grad.
Deset puta vam se dobrom vratilo.
Nije lako, ali je jako rođaci.
- to je moja princeza, ne smije niko da mi je dira!
- Lijepo je kad tako pričaš o ženi.
- Nije o ženi, nego o mašini!
Klijent mom zetu...
Sell the Vatican, Feed the World!
When your day is done, and you want to ride on cocaine
She don't lie, she don't lie, she don't lie,
Cocaine
Nije lako, ali je jako rođaci.
Đe drži Šako časove lajanja?
Pitam za labradora mi.
Sell the Vatican, Feed the World!
Kriza srednjih godina. Ili neka droga. Trece ne postoji.
Sent from my iPhone using Tapatalk
nothing comes from violence and nothing ever could
Me happy !!!!
... to ja znam jer je mene brat u Italiju !
Ubijedise me da Shako ne krizira i da je davno bio u srednjim godinama. Sad sam bas tuzna zbog toga, jer bih voljela da mu se sve zelje na svijetu ispune, jer je zasluzio i zaduzio nas je muzicki i kulturno.
treba mi ovako nesto
![]()
Vjetar pirka, sve otvoreno, roba se susi... Kako mi mirise omeksivac, sad bih zidove isprskala.
Sent from my iPhone using Tapatalk
nothing comes from violence and nothing ever could
Prije jedno sedam osam godina, podjem u apoteku da uzmem neki sirup za djecu, i evo ga Šako ispred mene, nesto prica sa mladom lijepom apotekarkom, nekakve vitamine trazi. Odjednom pita da mu preporuci neku kremu protiv bora, nesto za lice. Preporucuje ova neku hidrantnu, pitao ce li nocnu, dnevnu,...a on se sad nasa u cudu sto ga ova pita, ne umije da odgovori, pa rece, nije za njega nego mu za zenu. Rece mu ona da nazove zenu da je pita jer ima dosta tih krema za lice. Jedno 20 minuta se on objasnjavao s njom sto i kako, oce da uzme kremu, ali nece da rece da je za njega. Ja se kulturno umijesah sa pitanjem , mogu li ja kupim sto mi treba pa da oni nastave tamo dje su stali.
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Evo neka fešta kod komšija mi. Po muzici bi reka' da je 2006.
U jebo te 11 godina...
Kakvo je ovo izražavanje misli, na izražavanje misli, i konačno izražavanje izražene misli...Voo to Fok!? Izražavanjemislisepšn jebo te.
A treba neka droga mi, možda imadne neki kontra efekat.
There are currently 8 users browsing this thread. (0 members and 8 guests)
Bookmarks