Eto vidiš da sam u pravu.
:-D
E tako.
Pink M : "... Na gradnji autoputa angažovano je 70 domaćih firmi sa preko 200 zaposlenih..." Znači, 3 zaposlena po firmi.
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
ne radim za praznike 8. i 9. a 10 vežem s vikendom da ebe oca!
but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding
Haha, a salim se nisi bio to reka nego reko da ti uvalim foru.
Sent from my HUAWEI SCL-L04 using Tapatalk
Ministar bez portfelja, to je ono kad primas 2000 eura iz drzavne kase a sjedis doma ili ides kroz grad i falis se kako si ministar.
http://www.vijesti.me/vijesti/vucino...-vijecu-927701
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Tu es mon héro!
Želim hrabrost žena, koje po ovakvom danu obuku suknju - haljinu i donji dio garderobe u bijeloj boji kad im je ciklus u toku...
Sell the Vatican, Feed the World!
neko je zapalio ogroman dzoint...
Osjećam glad!
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Ovi "Anonimus", bar naši su sprdnja. Dođe do kakvog protesta, pokupi se njih 17 sa maskama, dignu šaku u znaku podrške i oni su svoje završili.
Ma hajte molim vas.
Samo jedno kratko obavjestenje.
Dragi nasi, Sky Bar kao prestizno mjesto u uglednom hotelu, zahtijeva odredjen dress code, sto znaci bez sportskog nacina odijevanja - trenerke i sl.
Hvala na razumijevanju!
Sell the Vatican, Feed the World!
Нема више зајебанције значи. У скај бар само у касући фармерице и несал џемпере.
mene zanima što je ovo i SL...
i kakav je odnos kad je trenerka firmirana - Gucci i sl.?
Sell the Vatican, Feed the World!
Oće li moć u pačmage naljeto?
Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
Yes, I'm in need of something
But it's something you ain't got
Ima da dođem u klompe bolničarske idući put.
There are currently 19 users browsing this thread. (1 members and 18 guests)
Bookmarks