Jeste 75% ili nesto slicno?
A u Srbiji zbog mazohizma bi obrnuto?
Precizirah za medije u CG a to je javna slika drzave I podrske.. Ne citaju nas sa foruma po Ambasadama nego portale... Udaraju recke...

Hvala Lepo