Jeste 75% ili nesto slicno?
A u Srbiji zbog mazohizma bi obrnuto?
Precizirah za medije u CG a to je javna slika drzave I podrske.. Ne citaju nas sa foruma po Ambasadama nego portale... Udaraju recke...
Hvala Lepo
Jeste 75% ili nesto slicno?
A u Srbiji zbog mazohizma bi obrnuto?
Precizirah za medije u CG a to je javna slika drzave I podrske.. Ne citaju nas sa foruma po Ambasadama nego portale... Udaraju recke...
Hvala Lepo
There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)
Bookmarks