Pae, poslije amputacija i nema vie tih briga
Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
Yes, I'm in need of something
But it's something you ain't got
noizz.rs/do-it-yourself/folija-u-cipelama-je-tajna-zauvek-toplih-stopala/rzckchw
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Inače je aluminijum dobar provodnik toplote a ova folija ne sadrži ni a od aluminijuma.
Nisam gleda prognozu ali se 5-6cm snijega vec sad moze namirisat u PG za danas![]()
Tek snijeg nesto sjutra vece, danas treba valjda da se razvedri mada pao je snijeg nu herceg novom i kotoru
Послато са SM-G530FZ уз помоћ Тапатока
Pozdrav iz Budve:
![]()
Eo je poceo lagano ;p
Edit: U Farmake ne da sipa no trpa ubija
Sent From My Samsung S7 using Tapatalk
Sunce probija po malo i snijeg po malo pada.
Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
Yes, I'm in need of something
But it's something you ain't got
Za podgoricu se očekuje konkretan snijeg u nedelju vece
Послато са SM-G530FZ уз помоћ Тапатока
Eo pada koliko moze u Tivat, pahulje od po kila
pa vi vičite kako ne trebaju zimske gume u PG i na primorje...demantovni ste odma
Ne znam brate, meni je posle -15 isti đao je li m-27 ili -48 subjektivno sam sledjena a objektivno je mnoooogo ledno![]()
U auto kad smo ušli i upalili ga pokazivao je onaj digitalni sat -27....računaj da je on možda nabaždaren malo drugačije nego HMZCG ali svejedno za par stepeni samo može biti razlike![]()
Sovrenstvo tvorenija, tainstvene sile boe,
nita ljepe, nit je kada, niti od nje stvorit moe!
u Baru uveliko pada snijegauh
![]()
Danas top. Samo kad nema vjetra
U Baru prije pola sata...
I jos uvjek pada zestoko
![]()
Who let the dogs out
I stao je!
Eto je i Bar ovjeren posle dugo vremena.
poslato s Jadrana
Ćuskije da najave, prvo bi u Podgoricu pale, kunem vi se...
Sent From My Samsung S7 using Tapatalk
I u UL sve bijelo.
U Podgorici trenutno -5,5 a na abljaku -5, sprdnja.
Bar ima 4cm snijega.
Subjektivni osjecaj na ZB +5
Sent from my EVA-L09 using Cafe Del Montenegro mobile app
There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)
Bookmarks