Uh, jedan dio otkriveno oko 1m, pa 5-6m su mi ukopali majstori na 5cm i zamazali betonom, pa opet izlazi golo oko 1m i ulazi u šaht sa vodomjerom koji je jutros bio rascvjetan , stavili su novi dok nisam bio tu i brže-bolje utekli. Pvc je smrznuti dio, od šahta do kuće je metalna i nikad nije ledila ni kad je bio onaj -10 prije 15-tak godina. Problem je nastao kad se začepila stara cijev sa nekim đubretom sa kojim su oblagane cijevi od regionalnog vodovoda. Ta obloga se raspada i ta smjesa je začepila i glavnui cijev i sporedne do kuće , pa su mi stavili neku "privremenu" od koje sam se 6 mjeseci saplićao u dvorištu , da bi mi jesenas isfušerali ovo ****** koje se sada zaledilo. NEma mi druge nego da sjutra opet stave neku alternativnu sa termo izolacijom inače mrka kapa od odleđivanja.
![]()







Reply With Quote
Bookmarks