Page 4 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast
Results 76 to 100 of 164

Thread: Parada ponosa - Gay Pride - Podgorica 17 decembar

  1. #76
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,287
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kal El View Post
    Nisi ti kriv, ja, niko ovdje na forumu nije kriv, mi smo tako vaspitani. Jedini krivac je sudstvo. Ne moraš da osvijestiš cijelo društvo, osposobi sudstvo, i sistem kazni prevaspitava ljude expresno, od toga da vežu pojas do tga da ne biju geja. Sve što treba je osvijestiti sudstvo, jer policija radi svoj posao, uredno izdađu na teren i obave uviđaj i procesuiraju dalje.

    Samo sudstvo da primjenjuje i poštuje zakone, ama baš ništa više.
    Kapiram sto zelis da kazes. Samo isto tako bi trebao da znas da zakone pisu oni kojima dajes najvise para i pisu ih za one koji najvise ponude. Dakle ugazi od batina zenu i isto to uradi muskarcu koji je gej, tipa zbog zene ces zavrsiti godinu dana u zatvor, zbog geja dvije. Zar je zena kao suprotni i slabiji pol manje vazna od muskarca nekog ko je isti pol kao ti samo sto ima bolestan mozak i pun je para?

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  2. #77
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,147
    Thanks Thanks Given 
    112
    Thanks Thanks Received 
    1,689
    Thanked in
    983 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ulix View Post
    Da li ta liberalna svijest dozvoljava da se neko ne slaže sa nečim ili je sastavljena isključivo od klimoglavača, i time je takođe totalitarna.
    Ako ste za slobodu iskazivanja onda morate dozvolit i opciju da se neko NE slaže sa vama.
    Niko ne brаni nikome dа se ne slаze sа drugim, vec brаni dа drugome lomi glаvu zbog togа, dа mu brаni prosetаti ulicom i dа huskа, brаni i oprаvdаvа one koji ce gа sikаnirаti svаkodnevno nа ulici, poslu, u kuci ... I dosta te samobmane nista im ne fali, imaju sva prava kada svi znamo sta se desava...

    Poslato sa moje cukalice

  3. #78
    Join Date
    May 2011
    Posts
    280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ulix View Post
    Da li ta liberalna svijest dozvoljava da se neko ne slaže sa nečim ili je sastavljena isključivo od klimoglavača, i time je takođe totalitarna.
    Ako ste za slobodu iskazivanja onda morate dozvolit i opciju da se neko NE slaže sa vama.
    Potpuno se slažem sa tobom. Jedino se ne slažem sa time da to neslaganje se iskaže tako što se nekom okrvavi glava. Niko nikog ne tera da ih voli, al ne možeš da ga biješ, braniš mu da se drži za ruke, ugnjetavaš ga na bilo kakav način. A ko sumnja da napada ima, nek progugla majku mu...

    http://cdm.me/hronika/gej-mladic-pre...nju-pocinioca/


  4. #79
    Join Date
    May 2011
    Posts
    280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Kapiram sto zelis da kazes. Samo isto tako bi trebao da znas da zakone pisu oni kojima dajes najvise para i pisu ih za one koji najvise ponude. Dakle ugazi od batina zenu i isto to uradi muskarcu koji je gej, tipa zbog zene ces zavrsiti godinu dana u zatvor, zbog geja dvije. Zar je zena kao suprotni i slabiji pol manje vazna od muskarca nekog ko je isti pol kao ti samo sto ima bolestan mozak i pun je para?

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
    Dje ti je taj zakon gdje se za prebijanje žene ide manje u zatvor? Možeš ti to potvrditi činjenicom, linkom do zakona itd?


  5. #80
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,287
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kal El View Post
    Dje ti je taj zakon gdje se za prebijanje žene ide manje u zatvor? Možeš ti to potvrditi činjenicom, linkom do zakona itd?
    Slucajeva je milion, evo svaki dan u novine neki muz razvalio zenu, pa dobijaju po nekoliko mjeseci zatvora, prosjecno 3, a neka neko razvali gej osobu pa cemo vidjeti koliko ce dobiti, ima da mu nakace svakakve stvari, da je povrijedio milon prava bla bla...

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  6. #81
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,147
    Thanks Thanks Given 
    112
    Thanks Thanks Received 
    1,689
    Thanked in
    983 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    To me ne bi provociralo, ali transparenti tipa budi zdrav-budi gej, gej je okej i td itekako provociraju...
    Smeta li ti "Crna Gora je srpska"? Hoces li pravdati onoga koji nasrne na onog ko taj transparent drzi? Recimo mene taj transparent vrijedja ali cu uvijek braniti onoga koji to misli da ga nosi na svom skupu.

    Shvatate li vi sto je sloboda izrazavanja? Ne radi se o gejevima vec su ove parade pokazatelj kolika je sama tolerancija u drustvu i frustracije koje one izazivaju su odraz ukupnog stanja i govore koliko smo se pomakli od devedesetih i kako malo fali na Balkanu da se pokoljemo oko bilo cega.

    Poslato sa moje cukalice

  7. #82
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Niko ne brаni nikome dа se ne slаze sа drugim, vec brаni dа drugome lomi glаvu zbog togа, dа mu brаni prosetаti ulicom i dа huskа, brаni i oprаvdаvа one koji ce gа sikаnirаti svаkodnevno nа ulici, poslu, u kuci ... I dosta te samobmane nista im ne fali, imaju sva prava kada svi znamo sta se desava...
    Znaš li ti što je ofsajd
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  8. #83
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    3,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Аlooo... Ovdje pricаmo o tome dа neko hoce dа protestuje i dа nesto poruci а to se sаstoji od setnje od 100 metаrа i stа je problem!? Koji cete jos rаzlog smisliti prаvdаjuci sebe sto drugimа brаnite osnovnа ljudskа prаvа?

    Dа je srece o ovoj pаrаdi se ne bi ni znаlo, bili bi tek crticа u dnevnoj stаmpi kojom popunjаvаju prostor аli аntigej klikа uprаvo dаju ovim dogаdjаjimа nа bitnosti.

    Ne rаdi se o gejevimа vec o svijesti kojа brаni nekome dа iskаze svoj stаv, o svijesti kojа ne moze dа prihvаti rаznolikost ni vjersku, ni rаsnu, ni polnu, ni seksuаlnu, o svijesti kojа je u svojoj osnovi totаlitаrnа
    A sta oni tacno oce da poruce? Ne smiju kuci roditeljima da kazu da su gej, pa onda mora da iniciraju vanredna stanja i citavoj drzavi stave do znanja da se oni plase od roditelja? Ne kapiram, aj pojasni mi to malo.
    K'o i uvijek gas do daske (necu urbano, ja sam ljakse)

  9. #84
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,147
    Thanks Thanks Given 
    112
    Thanks Thanks Received 
    1,689
    Thanked in
    983 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ispichutura View Post
    A sta oni tacno oce da poruce? Ne smiju kuci roditeljima da kazu da su gej, pa onda mora da iniciraju vanredna stanja i citavoj drzavi stave do znanja da se oni plase od roditelja? Ne kapiram, aj pojasni mi to malo.
    Spasa nam nema. Ne znam ni sto ulazih na ovu temu. Polako kroz ovu svijest svakome biva sve jasnije ne samo sto ovi vladaju ovoliko nego sto izgleda i ne moze drugacije. Baci ovom narodu bilo koju spicu ima da se pokolju dok kazes keks.

    Poslato sa moje cukalice

  10. #85
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,316
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    2,656
    Thanked in
    1,290 Posts

    Default

    ne radi se tu o mržnji, radi se o upiranju prstom u druge da ako ne podržavaš paradu znači da si homofob, latentni homoseksualac i ostalo..ljudima je malo preko one stvari toga

    nisu u pitanju tu samo gejevi već i druge stvari, klimatske promjene, "zaštita" životinja..ako se ne slažeš sa njihovom agendom znači da si glup a oni su elita
    She is only here to annoy herself!

  11. #86
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    3,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Spasa nam nema. Ne znam ni sto ulazih na ovu temu. Polako kroz ovu svijest svakome biva sve jasnije ne samo sto ovi vladaju ovoliko nego sto izgleda i ne moze drugacije. Baci ovom narodu bilo koju spicu ima da se pokolju dok kazes keks.
    Odma odustajes aaaaa ja se taman ponadao da cemo fino da se druzimo/diskutujemo. Nista onda, pici zavrsavaj
    K'o i uvijek gas do daske (necu urbano, ja sam ljakse)

  12. #87
    Join Date
    May 2011
    Posts
    280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    ne radi se tu o mržnji, radi se o upiranju prstom u druge da ako ne podržavaš paradu znači da si homofob, latentni homoseksualac i ostalo..ljudima je malo preko one stvari toga

    nisu u pitanju tu samo gejevi već i druge stvari, klimatske promjene, "zaštita" životinja..ako se ne slažeš sa njihovom agendom znači da si glup a oni su elita
    Nije tačno. Ja se nikad ne bih družio sa nekim ko me smara i nije mi zanimljiv, pozvao se on na gej prava ili na bilo kakav drugi **** palac. I ja imam predrasuda koje su jače od mene, meni je neprijatno u društvu femkastih muškaraca, iako su mnogi od njih hebači i povalili mnoge cure, al meni su baš gadni. I ne družim se uglavnom sa tskvima. Al da ih tučem, da im ne bih pomogao da su napadnuti/ u nekoj nevolji itd, to nikako.

    Eliminiši nasilje i psihičko ugnjetavanje i šikaniranje, i sve je ok. NIko nikog ne mora da voli i da podržava.


  13. #88
    Join Date
    May 2011
    Posts
    280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Slucajeva je milion, evo svaki dan u novine neki muz razvalio zenu, pa dobijaju po nekoliko mjeseci zatvora, prosjecno 3, a neka neko razvali gej osobu pa cemo vidjeti koliko ce dobiti, ima da mu nakace svakakve stvari, da je povrijedio milon prava bla bla...

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
    Zajebavaš ti nas ovdje brate? Znaš li ti i jednu pravosnažnu presudu da je neko išao u zatvor zbog prebijanja gej osobe?

    P.S. Ja znam za uslovne kazne, a da je neko odležao godinu, pa šokirao bih se, da ne lažem, eto.
    Last edited by Kal El; 15-12-16 at 22:58.


  14. #89
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,245
    Thanks Thanks Given 
    1,282
    Thanks Thanks Received 
    4,355
    Thanked in
    2,046 Posts

    Default

    The more things change, the more they stay the same.

  15. #90
    Join Date
    May 2011
    Posts
    280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kada bismo svi vodili računa o svojim problemima, a ne gurali se bez pitanja u tuđe (u koje da je sreće ni nemamo pravo da se mećemo), ništa od ovoga ne bi moralo da se diskutuje, sve bi bilo na svojem mejstu.

    Primjenjivo za sve sfere društvenih problema.


  16. #91
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,316
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    2,656
    Thanked in
    1,290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kal El View Post
    Nije tačno. Ja se nikad ne bih družio sa nekim ko me smara i nije mi zanimljiv, pozvao se on na gej prava ili na bilo kakav drugi **** palac. I ja imam predrasuda koje su jače od mene, meni je neprijatno u društvu femkastih muškaraca, iako su mnogi od njih hebači i povalili mnoge cure, al meni su baš gadni. I ne družim se uglavnom sa tskvima. Al da ih tučem, da im ne bih pomogao da su napadnuti/ u nekoj nevolji itd, to nikako.

    Eliminiši nasilje i psihičko ugnjetavanje i šikaniranje, i sve je ok. NIko nikog ne mora da voli i da podržava.
    koliko je gejeva pretučeno prije nego što su počele parade i koliko nakon?! Ja bih rekao da je danas daleko gore biti gej nego prije 20 god. Ove NVO agencije imaju cilj da naprave što više neprijatelja jer ako nema neprijatelja onda nema ni donacija za prodavanje magle.

    a već neko pomenu da su npr. Romi daleko daleko ugroženija grupacija od bilo kog geja
    She is only here to annoy herself!

  17. #92
    Join Date
    May 2011
    Posts
    280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    koliko je gejeva pretučeno prije nego što su počele parade i koliko nakon?! Ja bih rekao da je danas daleko gore biti gej nego prije 20 god. Ove NVO agencije imaju cilj da naprave što više neprijatelja jer ako nema neprijatelja onda nema ni donacija za prodavanje magle.

    a već neko pomenu da su npr. Romi daleko daleko ugroženija grupacija od bilo kog geja
    Po meni je ubjedljivo najugroženija OSI populacija, jer oni se nesretnici na svakom koraku susreću sa preprekama, niti se mogu zaposliti, niti normalno proći ulicom, nema normalnih rampi u 90% trotoara kroz grad, niti normalnih pristupa većini lokacija, prodavnica, institucija itd. Gej samo ne kaže da je gej i niko ga ne dira jer niko ni ne zna. Al ni to nije rješenje, da je sreće da se svi udruže i skupa izbore za svoja prava, al iz nekog razloga kod nas to tako ne funkcioniše, i diskriminisani vole da diskriminišu druge grupacije, retardirano svega mi.


  18. #93
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    3,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Ove NVO agencije imaju cilj da naprave što više neprijatelja jer ako nema neprijatelja onda nema ni donacija za prodavanje magle.
    Sustina citave price!!! Pobjeze mi Romanovic pa ne stigoh da mu objasnim da je cilj ovakvog skupa provokacija, ne borba za prava i slobodu govora. Brkovi su vrhunac te price. Ljudi su ih furali po 15, 20 god pa su bili primorani da ih obriju zbog gej propagande. A znamo da crnogorcima mozes dirati sve, samo ne u brkove Al sta da se radi...
    K'o i uvijek gas do daske (necu urbano, ja sam ljakse)

  19. #94
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,316
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    2,656
    Thanked in
    1,290 Posts

    Default

    OSI grupacija je daleko malobrojnija od romske a stoji da ugroženi jesu ali tu se situacija skorije kako tako popravlja.
    She is only here to annoy herself!

  20. #95
    Join Date
    May 2011
    Posts
    280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    OSI grupacija je daleko malobrojnija od romske a stoji da ugroženi jesu ali tu se situacija skorije kako tako popravlja.
    Niđe veze brate, njih je oko 10%, što slijepih, paraplegičara, kvadriplegičara, bez ruku, nogu, drugih vrsta invaliditeta, oko 60000 u CG, oni su najveća manjina.

    http://www.radiopetnjica.me/2016/12/...-u-crnoj-gori/

    I stalno se sreću sa problemima: http://www.vijesti.me/vijesti/vujaci...ditetom-814909

    Al jbg, svako treba da se ustane da se bori za sebe, neće danas niko mrdnut dupe za drugog.


  21. #96
    Join Date
    May 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,269
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    86
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Neke stvari treba jednostavno ograniciti, radi opsteg sklada...
    Sto gore neko pomenu mahanje zastavom na kojoj pise "Crna Gora je srpska" - das ti Srbinu slobodu, onda on u sred Crne Gore mase tom zastavom i to je demokratija...Ali ta demokratija dovede do toga da naidje neki sto mase s nekom drugacijom zastavom jer isto ima slobodu izrazavanja pa se pokomate...I tako se samo nizu razlozi za svadju, milo, momir, ******, cetnici, pro gej, anti gej...Nikad mira i srece...

    Znam da mi ne bi setali, to sigurno, a bi li mogli pod jednakim uslovima da se zaposljavaju, da zive jedan s drugim i imaju prava kao i svi ostali, to definitivno...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  22. #97
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,316
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    2,656
    Thanked in
    1,290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kal El View Post
    Niđe veze brate, njih je oko 10%, što slijepih, paraplegičara, kvadriplegičara, bez ruku, nogu, drugih vrsta invaliditeta, oko 60000 u CG, oni su najveća manjina.
    auh malo mi je prevelika brojka 10%...ne znam, ne bih da griješim dušu ali znam da ima gomila onih koji su lažno prijavljeni da bi primali invalidske penzije
    She is only here to annoy herself!

  23. #98
    Join Date
    May 2011
    Posts
    280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ribomax View Post
    Neke stvari treba jednostavno ograniciti, radi opsteg sklada...
    Sto gore neko pomenu mahanje zastavom na kojoj pise "Crna Gora je srpska" - das ti Srbinu slobodu, onda on u sred Crne Gore mase tom zastavom i to je demokratija...Ali ta demokratija dovede do toga da naidje neki sto mase s nekom drugacijom zastavom jer isto ima slobodu izrazavanja pa se pokomate...I tako se samo nizu razlozi za svadju, milo, momir, ******, cetnici, pro gej, anti gej...Nikad mira i srece...

    Znam da mi ne bi setali, to sigurno, a bi li mogli pod jednakim uslovima da se zaposljavaju, da zive jedan s drugim i imaju prava kao i svi ostali, to definitivno...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Koja je razlika između dva momka koja se ljube na ulici ili drže za ruke i parade? Zašto bi dozvolio prvo a ovo drugo ne bi, i zašto ti je prvo prihvatljivo a ovo drugo nije?


  24. #99
    Join Date
    May 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,269
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    86
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kal El View Post
    Koja je razlika između dva momka koja se ljube na ulici ili drže za ruke i parade? Zašto bi dozvolio prvo a ovo drugo ne bi, i zašto ti je prvo prihvatljivo a ovo drugo nije?
    Nije nam sad prihvatljivo da se drze za ruke, a ti sacuvaj ovaj post pa za 10 godina vidji, setace po sred Podgorice i svakoga ce boljeti uvo za to...

    Ali, meni licno nije prihvatljivo ni jedno ni drugo, rekao sam da bih im dao ista prava kao ostalima, ali ne grama vise...A cinjenica je da, mimo legalizovanih brakova, sve brate mogu i sve i dobiju sto traze...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. #100
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    17,391
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,900
    Thanked in
    2,470 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    koliko je gejeva pretučeno prije nego što su počele parade i koliko nakon?! Ja bih rekao da je danas daleko gore biti gej nego prije 20 god. Ove NVO agencije imaju cilj da naprave što više neprijatelja jer ako nema neprijatelja onda nema ni donacija za prodavanje magle.
    U boldovanom dijelu je sadržana poenta cijele priče, ali ne ona koju si htio da postigneš. Prije 20 godina niko nije ni pokušavao da se izjasni kao gej pa ih zato niko nije ni dirao. To je poenta koju na koju si mislio, ali je isto tako razlog zbog kojeg se parade i organizuju. Upravo zbog toga da bi se postiglo da ne moraju da se kriju, nego da mogu da budu što jesu, a da ih niko ne bije zbog toga.

    Što se tiče priče o kažnjavanju prebijanja homoseksualaca i prebijanja žena, sve i da je tačno da su ikoga osudili zbog prebijanja homoseksualaca, i sve i da je tačno da su nasilnike osudili na drastičnije kazne od onih koji prebijaju žene, u svim razvijenim državama zločin iz mržnje se drastičnije kažnjava od običnog zločina. Pravi se razlika između prebijanja zbog toga što ti je neko uskočio na parking mjesto ispred nosa i prebijanja nekoga zbog toga što je crnac, žut, gej ili bilo šta drugo. A svi znamo da se žene prebijaju iz ljubavi. I još im muškarci oproste što su ih tukli i prihvataju ih nazad u kuću. Zaboravljate da je ista svijest odgovorna i za prebijanje žena i za prebijanje homoseksualaca.

    Na kraju, što bih sa je bunio protv male Phenix, recimo, i protiv njene đevojke? Što se mene tiče, neka radi sa njom što god oće. Ako oće, neka radi što god oće i u mom prisustvu, neću je pljeskat zbog toga.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

Page 4 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parada ponosa Pg - drugi put
    By no-mercy in forum Društvena hronika
    Replies: 306
    Last Post: 10-11-14, 01:03
  2. Parada ponosa Pg - drugi put
    By no-mercy in forum Sve i svašta
    Replies: 38
    Last Post: 31-10-14, 11:45
  3. Parada Ponosa 2009 - Srbija
    By makach in forum Sve i svašta
    Replies: 898
    Last Post: 21-09-09, 06:05

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •