Altamarea je rijetko u PG zadnja dva mjeseca. Dosla sam veceras i otisla da kupim nesto da jedem kad sa jedne strane Aroma u balonima (inace, ja sam mislila da je to samo neka novogodisnja dekoracija), "nikao" trzni centar (jel ce biti hotel na spratu, a ispod prodavnica/pijaca, kao u vecini Franca objekata?), otvorili se neki novi butici, apoteke i prodavnice, parkinga ni za lijek
, neke nove komsije... Izgleda postajemo moderni poput City kvarta
.
Jel ce izdrzati frizura do sjutra? haha
P.S. Kada smo kod France, sjecam se kada sam morala par dana da spavam u jednom njegovom hotelu na sjeveru CG. Koncept je bio sledeci, ispod prodavnica i neka kafeterija, a na spratovima iznad hotel (sa super udobnim krevetima, tu dajem sve pohvale). Pored tog "interesantnog" koncepta, necu nikad zaboraviti budjenje u zoru sa pjesmom koju sam tada prvi put cula:
Da,da, uzmes hotel da se odmoris nakon dugog dana, i otkrijes da se u sali naspram tvoje sobe odrzava SVADBA!. Bas u skladu sa topikom "Sve i svasta"...



Reply With Quote





Bookmarks