Kako snijeg pada na Ct..
Sent from my iPhone using Tapatalk
Kako snijeg pada na Ct..
Sent from my iPhone using Tapatalk
"Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".
Ja se sad razočarah đe pada kiša. Ubijedili su me da će velika zima i sjever, kiše nije bilo ni u pomenu.
Nije lako, ali je jako rođaci.
I ovamo blizu pg snijeg...
Sent from my iPhone using Tapatalk
U Nk vjetar izgurava kontenjere na ulicu.
Forever young, i want to be forever young
ja vidjeh eno na moracu kajteri
Momci, bježi li vam ka' kornjača u oklop na ovu ljepotu?
Sell the Vatican, Feed the World!
Veli li to đe se i vama neće skupit malo![]()
Nije lako, ali je jako rođaci.
Ahahahaha
Sent From My S7 using Tapatalk
Nije lako, ali je jako rođaci.
John Snow moli za chaj...
One Ring to Rule them all...
ode moja klupa dođavola!
Ima li prtinee
a sto je ovo pometoh se kad vidim ovu sliku..
Ja pokrecem peticiju da 2017 godine ljeto u pg traje 6 mjeseci I da bude svaki dan 40+ stepeni
Meni vise odgovaara pomet, al' bez snijegaa..
Jes lijepo ovako vidjeti, i mozda dodji par dana na odmor... Ali zivjeti odje zimi je kazna, u jednu ruku mi se svidja a u drugu ne...
Kad sam shkrtica odvratna pa necu da dam 500eur da kupim benzinski cistac snijega nego rucno.. P i p i i
Manje se pometes kad je snijeg nego kad je suvih -15
Pusti klupu i ja sam donji![]()
One Ring to Rule them all...
Ma nek pa'ne jos metar.. Taman da se skace s terase na glavu
e pa da se probamo vala na taj referendum![]()
Najmilije mi je ljeti u pg pa kad cujes onaj naglasak sjevernjacki kako kukaa hahaha STAAAJE OVOOOO AUUUU hahahaha
There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)
Bookmarks