Thread: [AUTOMOBILIZAM] Pitajte...

  1. #25101
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Od 2-3 hilje.
    TAKUMI

  2. #25102
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    19,386
    Thanks Thanks Given 
    861
    Thanks Thanks Received 
    2,908
    Thanked in
    1,350 Posts

    Default

    jel moguce da je do semafora kolona auta zbog novih lezecih u DG???

  3. #25103
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    naravno da da. cep se napravi. ali dobro tu su nasa rjesenja
    f6

  4. #25104
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    19,386
    Thanks Thanks Given 
    861
    Thanks Thanks Received 
    2,908
    Thanked in
    1,350 Posts

    Default

    to su vjerovatno tazili mjestani...sad su ga dobili, a vjerovatno ce brzo trazit da se makne, kad budu vidjeli da im do delte treba 15min...

  5. #25105
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    10,160
    Thanks Thanks Given 
    1,727
    Thanks Thanks Received 
    1,661
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    jel moguce da je do semafora kolona auta zbog novih lezecih u DG???
    [E_K_V;4506369]to su vjerovatno tazili mjestani...sad su ga dobili, a vjerovatno ce brzo trazit da se makne, kad budu vidjeli da im do delte treba 15min...[/QUOTE]

    znas koja je tek ljepota kad se zaglavi na zabjelo kod pasarele zbog istih - isto mjestani trazili posto je ona djevojka stradala

    sad imaju dodatan pjesaci, 2 lezeca, PASARELU jebenu i djeca i dalje prelaze kaaa divljaci dje im se cvrcne...
    a sve sto je njima trebalo je 2 policajca, jedno auto i socijalni radnik... privedu za jedno prije podne petoro djece u stanicu sa sve socijalnim radnikom) pa im zovnu roditelje da ih izribaju, pa ih izriba socijalni radnik i ja vam garantujem upisali bi taj dan ko crveno slovo jer ga kukalo u naselje ne bi smjelo preci mimo pjesackog ili pasarele... a ne ovako...

    iz istih razloga su i u DG stavili lezeci - a pjesaci opet vataju dijagonale dje stignu
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  6. #25106
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    E, kad smo kod pasarele i lesecih na Zabjelo, koji ***** su trazili lezece ako imaju jebenu pasarelu?
    TAKUMI

  7. #25107
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    7,198
    Thanks Thanks Given 
    2,073
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    482 Posts

    Default

    Kako ide procedura prenosa auta, ako kupim auto od osobe koja ga nije prebacila na svoje ime, vec je auto i dalje na ime prvog vlasnika (i na tablice druge opštine) ?
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  8. #25108
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,483
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Odes kod vlasnika auta, napravite kupoprodajni ugovor. Onda ti prevedeš auto na sebe i registuješ ga.

  9. #25109
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,154
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    976
    Thanked in
    526 Posts

    Default

    Obavezno uzmi fiskalni racun :-)

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  10. #25110
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    19,386
    Thanks Thanks Given 
    861
    Thanks Thanks Received 
    2,908
    Thanked in
    1,350 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    E, kad smo kod pasarele i lesecih na Zabjelo, koji ***** su trazili lezece ako imaju jebenu pasarelu?
    ta pasarela je tu preko 10godina...a vjerovatno je godisnje predje isto toliko ljudi... cak me cudi da zabjelcani ne vise gore i ne gadju auta sto prolaze ispod

  11. #25111
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    8,159
    Thanks Thanks Given 
    189
    Thanks Thanks Received 
    662
    Thanked in
    355 Posts

    Default

    Dobar Elektricar u pg a da nije preskup?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #25112
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    10,160
    Thanks Thanks Given 
    1,727
    Thanks Thanks Received 
    1,661
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Majx View Post
    Dobar Elektricar u pg a da nije preskup?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Shanjo na Cvijetin brijeg/Drac...
    A ako je neka napredna elektronika meni su preporucivali Bugija
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  13. #25113
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    10,160
    Thanks Thanks Given 
    1,727
    Thanks Thanks Received 
    1,661
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    E, kad smo kod pasarele i lesecih na Zabjelo, koji ***** su trazili lezece ako imaju jebenu pasarelu?
    Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    ta pasarela je tu preko 10godina...a vjerovatno je godisnje predje isto toliko ljudi... cak me cudi da zabjelcani ne vise gore i ne gadju auta sto prolaze ispod
    Jeste, ali se te bolesti daju izlijecit... no mi nemamo kad da rjesavamo problem dugorocno, mi samo rijesimo hitnu situaciju i kraj... kaaa kad strucnjaci zabodu parce drveta u rupu na kazan - jer drzi i to je to...
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  14. #25114
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    19,386
    Thanks Thanks Given 
    861
    Thanks Thanks Received 
    2,908
    Thanked in
    1,350 Posts

    Default

    naravno....pregradi se ulica kao sto to rade sa bulevarima...i natjerauju narod da idu ili na semafor ili preko pasarele...
    sad mozda zvucim kao neki tinejdzer koji voli da jurca...ali ne..otac sam, i moje dijete ce sjutra u skolu..i ja bih brinuo za njega...
    ali problemi u saobracaju ne mogu da se rijese samo tako sto ce se sankcionsiati vozaci... pjesaci, biciklisti, motociklisti..svi smo ucesnici u saobracaju i za svakoga treba da vazi isti zakon...

  15. #25115
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,691
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Majx View Post
    Dobar Elektricar u pg a da nije preskup?

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Taco i Bugi / Edin na stari / Sanjo na drac / kod koga god od njih da podjes prvo se ne zna koji je posteniji. najbolji elektricari.

    Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    ta pasarela je tu preko 10godina...a vjerovatno je godisnje predje isto toliko ljudi... cak me cudi da zabjelcani ne vise gore i ne gadju auta sto prolaze ispod
    Nevidljiva je ona za Zabjelcane.

  16. #25116
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,902
    Thanks Thanks Given 
    4,208
    Thanks Thanks Received 
    3,258
    Thanked in
    1,405 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Majx View Post
    Dobar Elektricar u pg a da nije preskup?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Quote Originally Posted by LuTheDuck View Post
    Shanjo na Cvijetin brijeg/Drac...
    A ako je neka napredna elektronika meni su preporucivali Bugija
    Shanjova lokacija

    42.435880,19.270350

    Svaka preporuka
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  17. #25117
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Send me location
    Posts
    7,247
    Thanks Thanks Given 
    1,105
    Thanks Thanks Received 
    659
    Thanked in
    333 Posts

    Default

    Zna li neko mozda je li moguc uvoz auta iz austrije? Izdaju li tamo col table?

  18. #25118
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    10,160
    Thanks Thanks Given 
    1,727
    Thanks Thanks Received 
    1,661
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    naravno....pregradi se ulica kao sto to rade sa bulevarima...i natjerauju narod da idu ili na semafor ili preko pasarele...
    sad mozda zvucim kao neki tinejdzer koji voli da jurca...ali ne..otac sam, i moje dijete ce sjutra u skolu..i ja bih brinuo za njega...
    ali problemi u saobracaju ne mogu da se rijese samo tako sto ce se sankcionsiati vozaci... pjesaci, biciklisti, motociklisti..svi smo ucesnici u saobracaju i za svakoga treba da vazi isti zakon...
    ja te razumijem i iskreno se nadam da si djecu naucio dje se prelazi ulica i kako... i da se, i pored zelenog gleda vazda jer dzaba zakon kaze da je pjesak svetinja, isto tako kaze da pjesak ne smije istupit na kolovoz ako to nije bezbjedno.
    mada, opet se vratimo da mi rjesavo pojedinacne probleme i varijacije nastale iz zaobilazenja tih zakripa od rjesenja, a ne na uzrok...
    treba poves neku akciju da vaspitas ljude i djecu... u skolama, vrticima, firmama, na ulicu dje god treba...

    milion puta sam svjedok dje majka dijete za ruku pa dijagonalom na bulevar ili ulicu - to se sve iz kuce nosi... ako iz kuce ne nauci da valja, daj ga u skolu uci kako treba, pa dako nesto primi u glavu...

    mi smo vozace naucili na pojas ne zato sto im glavu cuva no zato sto kosta... nauci ga tako i dje se prelazi ulica ako drugacije ne moze kad smo stoka naobrazovana, a ne lezeci na lezeci do lezeceg i pomedju lezecih... pa onda ogradu, uz to onu krivudavu ogradu za usmjeravanja rketanja itd... to ti samo ukazuje kolika smo stoka i da nam se na fino ne moze nista ugurat u glavu
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  19. #25119
    Join Date
    May 2013
    Posts
    625
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Pozdrav. Da li neko zna kad treba da se radi veliki servis na Pezou 508? u pitanju je model proizveden 12.2012. godine, 1.6 e-hi, 115 ks, automatik. Prešao je 140300 km. Prije par dana je radjen mali servis u ovlascenom servisu na Zabjelu (filteri i ulje). Inace, odrzavan je u ovlascenim servisima. Ovi na Zabjelu predlazu da na 150000 uradim veliki servis. Ja sam citao na Pezoovom sajtu da taj servis ide nakon 5 godina ili 180000 predjenih km. Sta da cinim? :courage:

  20. #25120
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Cekaj 180000 pa da ti pukne rebrasti.
    TAKUMI

  21. #25121
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    19,386
    Thanks Thanks Given 
    861
    Thanks Thanks Received 
    2,908
    Thanked in
    1,350 Posts

    Default

    vozi ga jos...mozda moze i preko 180000...ko ti ga zna ako dofatis 250000 mozes da posaljes pezou fotku...pa ti daju novi 508

    p.s.
    da je kod mene, uradio bih ga prije 40000

  22. #25122
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,487
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    4,449
    Thanked in
    2,612 Posts

    Default

    A zašto bi onda proizvođač rekao 5 godina ili 180.000km ako je potrebno zamijeniti na 150.000?
    Da bi imao više reklamacija?

    Poslato sa sjajne pisaće mašine Note 7 x2
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  23. #25123
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,732
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    432
    Thanked in
    211 Posts

    Default

    ganjo bi ja do pete god svakako ce bit manje od 180

    P9lite

  24. #25124
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,739
    Thanks Thanks Given 
    9,159
    Thanks Thanks Received 
    6,615
    Thanked in
    2,592 Posts

    Default

    Valja li sto urban kruzer tojota? U fazi sam da mi ae mijenja auto ovaj mi izgleda fino a prihvatljiv je cijen


    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro

  25. #25125
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Uzmi ga, 1.33 i poyyy
    TAKUMI

Page 1005 of 2525 FirstFirst ... 550590595599510011002100310041005100610071008100910151055110515052005 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 11 users browsing this thread. (0 members and 11 guests)

Similar Threads

  1. Pitajte
    By cvxcomputers in forum Internet
    Replies: 20
    Last Post: 05-05-18, 05:44
  2. Pitajte
    By POBR0 in forum Fudbal
    Replies: 5
    Last Post: 15-09-11, 11:59
  3. Pitajte...
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 7187
    Last Post: 17-03-11, 01:00
  4. Pitajte
    By IndijskaKonoplja in forum Sve i svašta
    Replies: 44
    Last Post: 02-11-10, 19:59

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •