Goriva do PG i nazad + tunel i ispane duplo skuplje. Inače bih.
Neko još?
Jel ono bjese ne treba medjunarodna vozacka za trebinje
My Job Is Top Secret. Even I Don't Know What I'm Doing.
hvala fabia
@nebojsa10
imas ih u castellanu
* Profesionalni detailing vozila *Instagram : Tico Detailing
Ako može ozbiljno, ford fiesta mk4, 1.8 dizel 44kw.
Koliko troši kroz grad?
Nikad tacan odgovor dobit neces. Zavisi od ispravnosti motora, zavisi od vozaca, od temperature vazduha, od guzve, od semafora, da li je klima upaljena ili nije, da li je radio pojacan, da li su stakla otvorena, da li je bizbi sam ili sa momkom...
TAKUMI
Drug povukao el rucnu na pasata i sad mu pisti, a vozi se kao da nije podignuta.. i pise Brake fault see manuals ... moze li je kako "ugasiti"
Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Kako povukao? Pritisnuo u toku voznje? Vjerovatno treba da se radi kalibracija.
TAKUMI
Za toga forda vidji potrosnju na interner, dodaj litar i eto ti.
Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
Yes, I'm in need of something
But it's something you ain't got
To je problem jbt, ladno vozim sa polupritisnutim kvacilom 15.000km (prije toliko je mijenjan donji cilindar na kvacilu i set kvacila).![]()
Znači lamela je već polugotova do sad vjerovatno, a i set kvacila nije u bas najboljem stanju sigurno.![]()
Bem ti majstore priučene.
Jesi i ti imao isti problem? Dje si vodio, kako si rijesio? Sad pri svakom šaltanju podizem kvacilo, katastrofa...![]()
Molim broj telefona nekog Opel otpada. Ako ima neki na sjeveru, još bolje.
Poslato sa telefona :-)
068524390 Zeljko.
Sent from my SM-N900 using Tapatalk
James Tiberius Kirk
Hvala
Poslato sa telefona :-)
Ima li ko broj nekog momka sa Konika koji polira farove?
Evo u poslednje 3 strane imas više puta preporuku za Tića, a i/ili Bronxa, pa navali.
poslato s Jadrana
Kazaljka goriva stoji ne mrda tacno na pola u pitanju bmw x5 sta moze to biti
Послато са SM-N910F уз помоћ Тапатока
Volim kada mi pricaju iza ledja, jer tada znam da sam korak ispred njih...
Sta su ti davaci? Imao sam slican problem. Kako je kod X5 rezervoar na dva dijela podijeljen ima prelivnu pumpu goriva iz jednog dijela u drugi. Meni je bio crkao neki kondenzator ili otpornik na pumpi i pravio problem koji se manifestovao da nisam znao koliko ima goriva ili da samo ugasi vozilo jer je ostao tank prazan iako pokazuje da ima goriva do pola rezervoara
ploce preko kojih klizaju plovaci
poyyyy
TAKUMI
Aha. To ok onda. Meni stvarno nije bila zakucana konstantno na pola, ali se nije kazaljka spustala ispod polovine
Kad brisaci pocnu ostavljat bijelu mrezu (narocito nocu sa svjetlima iz kontra smjera nista ne vidim) znaci da brisaci trebaju biti zamijenjeni novim brisacima?![]()
There are currently 14 users browsing this thread. (0 members and 14 guests)
Bookmarks