Stari možeš prodati na otpadu sekundarnih sirovina, 0.69e po 1kg, pa vidi...
Dabe, Duracell u Bolex
poyyyyy
TAKUMI
SS Alga, izmedju starog a. i Tuzi.
Svakog dana od 07h do 18h.
Hvala vam!
You must spread some Reputation around before giving it to Fabia_Elegance! again.
ajde bre nemoj da te cekam vise ovako!
As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.
nisam vidio post
sorrz
poyyyy
TAKUMI
Dje srediti vazdusno vjesanje sa vw tuareg. Pukla je plastika na jednom od kompresora
Radetic St. Aerodrom, iza HB Banke tj skrenes desno od kruznog i posle 100m sa lijeve strane. Radili su Range, vjerovatno rade i VW.
17 Al-Isra, 37:
Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.
Otac je uzeo prije nepunih mjesec dana Boschov akumulator u Kastelanu (u Bar), cini mi se da je bio oko 90e ali posto smo predali stari ispao je oko 70ak eura. Mislim da to izadje 20% popusta.
I can't explain and I won't even try
20% u Castelanu imaš ako ostaviš stari...
Poslato sa sjajne pisaće mašine Note 5 x2
............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
Dje u Podgorici mogu naci ove sijalice zna li ko?
![]()
ne valja, nemam sociva u farove pa suvise rasipa, smeta ljudima. eno ih u podrum skinuti
to je zato sto su xenoni jeftini. 35-40 eura sa ugradnjom kinezi. a ove sijalice su komad preko 10 eura
Neko da mi preporuci majstora da kvalitetno polira farove u Baru? Neko provjeren?
Jebes Bar. Dodji kod dr Tića u PG. poyyy
TAKUMI
There are currently 13 users browsing this thread. (0 members and 13 guests)
Bookmarks