Reno je to :-) nije dzabe medju najjeftinijim :-)
Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Zar nije unutra LED, a ne obicna sijalica? Evo trazim kako se mice da to sam popravljam, da ne placam nikoga za to
Reno je to :-) nije dzabe medju najjeftinijim :-)
Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
doslo vrjeme da se promijeni potpis :)
Auuu brate mnogo pitaš... 😂😁😂😁😂😁😂😁😂😁😁
Sent from my SM-N900 using Tapatalk
Ja ne vozim bez kad je vedro.Trebaju li mi brisaci onda?
Sent from my iPad using Tapatalk
f6
Onda ti trebaju naocare za sunce u pretincu za rukavice
Sent from my Motorola 8400
A i naocare pozajmi samo da bi prosao tehnicki, pa ih onda vrati... mozes i bez njih
Neka napise brate, sto si ljibomoran djuka...
f6
Izvinjavam se, u pravu si..
Smijem li šiber otvarati ako sam kosu opro?
Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
Jedino ako si celav
Ima logike, vjerovatno ima efekta...
Od Nikšića do Berana malo preko 20 litara???
Mislim da jesu gluposti
Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro
YOU HATE ME BECAUSE I KNOW YOUR TRUTHS
MY KNOWING THIS MAKES YOU MORE PATHETIC, SORRY :devilish:
Taj sundjer ide izmedju spojeva kanala za ventilaciju. To ne mozes zamijenit bez da zamijenis komplet kanale.
TAKUMI
opel corsa, 2003. upalila se juce ona lampica auto sa francuskim kljucem. radjen je veliki servis nema ni mjesec. sto moze biti?
edit: veli da se upali kad se vozi duze.
Last edited by bulit; 28-08-16 at 17:22.
Greskkkaaa
Послато са SM-N910F уз помоћ Тапатока
Volim kada mi pricaju iza ledja, jer tada znam da sam korak ispred njih...
There are currently 12 users browsing this thread. (0 members and 12 guests)
Bookmarks