Oglasi kupujem-prodajem ili polovni automobili pa tamo na autodjelove trazi
Ima po srbiji svaaaasta nesto, nekad bude i jeftino.
Oglasi kupujem-prodajem ili polovni automobili pa tamo na autodjelove trazi
Ima po srbiji svaaaasta nesto, nekad bude i jeftino.
As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.
nije valjda da nema ni pufke od majstora,ma nafataj nekog montera nek montira redom dijelove i ubode sto je kvar....![]()
injekcija, jesi li primijetio kad flerovanje prilikom saltovanja na 7G Tronic?
TAKUMI
de ba pojasni,a jes me jedan srbijanac sa ml prosuo ostao mu menjac u blokadi nece da salta i nikud stao da dodoci goriva,,,,
Pa ono dize obrtaje prilikom saltanja. U momentu saltanja dize 500-600 obrtaja pa onda engejdžuje.
A ovome srbijancu je vjerovatno mali akumulator loš, a prije ce biti da mu je elektromotor rucice rikavela.
TAKUMI
Što ovo s*anje žuti ovako i ima li mu spasa? Čini mi se da je bio na poliranje prije pola godine, izgledao je kao nov, a vidji ga sad..žutilo.
![]()
Jopet poliraj
P9lite
Nisi ga zastitio uv protect lakom :-)
Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
doslo vrjeme da se promijeni potpis :)
Moze li se kako sredit od Audija far, iznutra je "matirao" ?
... to ja znam jer je mene brat u Italiju !
Ponovo na poliranje.
Obrati se Dr.Mr 069 811 821
Može.
Skini ga pa ga prvo dobro operi sa nekom tecnoscu za masnocu tako su meni prosli bili samo sto mi se bilo sve maklo - ako se tebi ne bude nista mijenjalo mora se skidati plastika ili staklo pa i ono na poliranje.
Drugi ima neke fleke, da nisu one od toga laka što pominjete?
![]()
Nije ti ovaj lakiran, samo je matirao. Ništa strašno. Ovako izgleda lakirani far:
![]()
Zahvaljujem
... to ja znam jer je mene brat u Italiju !
Evo ga...uzima od 15e do 30e za dva fara
https://m.facebook.com/Poliranje-Far...2559744899413/
Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Zar nije 10-15e dva?
Sent from my iPhone using Tapatalk
Renault
Pogledaj slike, momak skida far, otvara.... Nije isto što i obično poliranje![]()
Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Zna se ko najbolje polira.
A ovaj gore sto skida far samo neka je zdravo.
_sto imas da skidas far? Da poliras one plastike sa strana.+ kad ti se far otvori nema toga koji ce ga vratit kao sto je prije bio.
Problem je kad se otvori non stop se stvara magla
Sent from my iPhone using Tapatalk
Renault
Kad bi pratili što se piše dobro bi bilo... Rekao je momak da mu je iznutra matirao, vi ako znate drugi način, recite...
Sent from my SM-G935F using Tapatalk
There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)
Bookmarks