Riknuce posle 2 i po god. Kao meni.
poyyyyy
Da smo zdravo, dvije godine garancije ima, samo cu im ga proslijediti i uzeti pare pa kupiti drugi :-)
Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
doslo vrjeme da se promijeni potpis :)
Riknuce posle 2 i po god. Kao meni.
poyyyyy
TAKUMI
Ja koristim samo Varta akulmulator,meni je zadnji 10 god trajao
Sent from my iPhone 6s Plus
Ako promijenim prebivaliste iz jedne opštine u drugu, moram li da vadim novu ličnu i još kakva dokumenta? Moram li što vadit da bih tu registrovao auto ili je potvrda dovoljna?
Neću više da mi se sprdaju što sam isPljevalja sad cu da budem prai Podgoricanin.
Sent from my D6503 using Tapatalk
rm -rf /
Ne moras da mijenjas dokumenta, a mislim daneces moci tu da registrujes auto nego u opstini iz licne (ako se nije sto promijenilo u posljednje vrijeme)
--------------->
<---------------
Odavde dovde...
Znaci mora se promijenit
Inace salim se za ovo isPljevalja, iz drugih razloga pitam![]()
rm -rf /
Znate li kojeg notara da radi posle 17h treba hitno
Pg
YOU HATE ME BECAUSE I KNOW YOUR TRUTHS
MY KNOWING THIS MAKES YOU MORE PATHETIC, SORRY :devilish:
N_L ne moras mjenjati dokumenta samo moras imati potvrdu o promjeni prebivalista kad prevodis kola :-)
Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
doslo vrjeme da se promijeni potpis :)
E onda super, i śetih se situacije slične sa carinjenjem i potvrda je dovoljna bila.
Sent from my D6503 using Tapatalk
rm -rf /
Klepaju li se jos kola po Beogradu? treba da idem krajem mjeseca par dana, pa da vidim ocu li uzimat rent a car ili da idem svojim autom?
Hellblazer...
Klepaju
Treba mi jedna info , dje imaju da se kupe sarafi ?
konkretno mi trebaju tri M18-M19 sarafa, da imaju sitni navoj i da su dugacki barem 7-8cm.
" If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."
Okov kips hausmajstor. Svi ti drze srafovsku robu, mislim da sam ih u okov na starom gledao
dje da nadjem otpornik ventilatora klime, ili reostat, ne znam kako se zove tacno. za ford focus.
Golf MK3 ne cuje se zujalica ako ostane svijetlo upaljeno. Zna li ko sta moze biti i kako da se popravi? Unaprijed zahvalan.
http://www.youtube.com/watch?v=FliGuYrDla8&NR
Mr_G_rUzNi aka mrG1
Pogledaj da nije prekidac koji je vezan na otvaranje vrata, vidi upali li ti se svjetlo kad otvoris vozaceva vrata? Ako se upali onda nije do prekidaca vrata...
Crkao buzzer.
TAKUMI
There are currently 9 users browsing this thread. (0 members and 9 guests)
Bookmarks