E ne znam što mi bi da radim oko ovoga jutros, uglavnom uzeh da provjerim vodu i ulje na astru benzinca 1997....vode je falilo 2l a pokazuje mi da nema ulja nikako.
Izvadim, očistim, ubacim...izvadim opet a ono skroz suvo. Ali skroz. Auto je na ravno i ohladjeno je....
Ovo se ne smije voziti ovako? Juče sam je vozio...ih.
Servis je radjen prije skoro godinu dana i 5700km.
E da, odavno čujem kako 'cakću' ventili, ali reko' auto je smeće a i gorivo isto.






Reply With Quote





Bookmarks