Evo je Danilo Mitrovic posla Novaku tu nekakvu trenerku sto je ovaj trazio. A Srbalji odma komentarisu Nije Novak poreklom iz CG nego njegov deda. E nebeske nacije
Stalno puckam prste, ne znam valja li to. Čuo sam da pospješuje dotok kiseonika i da se čovjek onda bolje snalazi u uskom prostoru.![]()
Evo je Danilo Mitrovic posla Novaku tu nekakvu trenerku sto je ovaj trazio. A Srbalji odma komentarisu Nije Novak poreklom iz CG nego njegov deda. E nebeske nacije
Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.
Obuca razbacana svudje po kuci. Taman kad pomislim da sam sve zaglavio od prozora i vrata ponovo nesto lupi. 'bem ti vjetar i promaju.
Sent from my GSXR1000 @299
γνῶθι σαὐτόν
Lice li oni vama malo?
![]()
Malo? Hahhahahahahha, cio zivot to pricam. I zovem ih obrnuto.
Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.
La belleza si vede, il fascino si sente.
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Sent from my D5803 using Cafe Del Montenegro mobile app
nothing comes from violence and nothing ever could
Pometoh se u Kolašin ka stražar...
Kreten, ni da turim nešto u kola za ne daj Bože.
Neka ga ne mari....
kad si vec tu, svrati na mojkovacke lignje hahahahaa
Sent from my D5803 using Cafe Del Montenegro mobile app
nothing comes from violence and nothing ever could
hahahahahahahahahahaah sto ti je sudbina! dobro je nisi zvao na nijagarinu dlaku hahahahahahahahahaha
Sent from my D5803 using Cafe Del Montenegro mobile app
nothing comes from violence and nothing ever could
Kako imam nekakvi bolesni osjecaj da ce neki zemljotres brzo da se pokaki u nas...
Jeste li spremni da pogledate najbizarniji pornic ikad? Srpski naravno..
Sent from my iPhone using Tapatalk
Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.
Kuku, sto je ovo nocas. Evo sad jedna izbacila sliku u pidzami sa full sminkom..
Sent from my iPhone using Tapatalk
Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.
Rekao sam srpski
Sent from my iPhone using Tapatalk
Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.
Knjigu piše vitez roda moga
U dalekoj zemlji okovan
Pa je šalje svojoj vjernoj ljubi
Pod zidine grada bijeloga.
*
Ej, ljube moja, moga oka vilo
Idu dani ode godina
Da uza me nije tvoje tilo
I da su me braća izdala.
*
Sude mi, zato što svoje volim
Volim najviše, što sam branio
Moje najdraže.
Sude mi , dušmani moja ljube
Ali ne znaju da je istina,
Voda duboka.
*
Ej, djeco mila, vite grane moje
Upamtite što vam govorim
Ej k'o ne ljubi i ne čuva svoje
Božjeg lica neće vidjeti.
*
Sude mi, zato što svoje volim
Volim najviše, što sam branio
Moje najdraže.
Sude mi dušmani, moja ljube
Ali ne znaju da je istina,
Voda duboka.
Sent from my Lenovo P70-A using Cafe Del Montenegro mobile app
One Ring to Rule them all...
Ova je vanvremenska, kad smo jutro Kroatima počeli..
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
it felt like heaven
to flirt with hell.
Pa kaže - nmg dns brt!
Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!
nije istina da mesijeva zena onako izgleda!
"...kao siroce napolitanku!"
Kada shvatiš da je nepošteno očekivati da te drugi uvažavaju više nego što ti njih uvažavaš i da je stvar fer-pleja da drugima dozvoljavaš isti stepen slobode koji uzimaš sam za sebe, onda se prava i jednakosti ne nameću - nego se prirodno podrazumijevaju.
Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".
There are currently 13 users browsing this thread. (0 members and 13 guests)
Bookmarks